Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi értelme van az NST-nek?

Mi értelme van az NST-nek?

Figyelt kérdés
Tegnap kelett mennem először de már előre tudtam, hogy rettenetesen utálni fogom. Rengeteget kelett várni. Ezt még meg is értem , mert az én babám a váróban majd ki bujta bőrömön bent meg mintha ott sem lett volna csak a szív hangaját mutatta. Egyébként nagyon aktív a babám de ha ultrahangra vagy valamien vizsgálatra megyünk rögtön meghuzza magát. Ami felbosszantott és most elnézést a normális kissebségiektöl, de az ott lévő kismamák 90%-a az volt. És én ezt nem bírtam szinte elviselni.

2012. febr. 24. 08:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
NST-n. Rosszul írtam.
2012. febr. 24. 09:59
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nyíregyházi kismama vagyok, és jövőhéten lesz az első nst-m. Én is utálok várni a sok cigány között, de sajnos nem tehetek mást.


35 hkm

2012. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ..azt a papírt a diagrammot én minden alkalommal megkapom nst végén, azután meg kell várni a dokit aki épp jön és az ellenőrzi, hogy minden okés-e, utána a kis könyvvel együtt vissza szokták adni.
2012. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!