Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erősségű tesztet vegyek?

Milyen erősségű tesztet vegyek?

Figyelt kérdés

Vasárnapra nem várom. A tesztekben egy kicsit tudatlan vagyok, ugyanis eddig még nem teszteltem soha. Egy kis infót szeretnék, hogy szerintetek milyen erősségűt vegyek? Mikor teszteljek?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2012. febr. 24. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akkor 10-es érzékenységű tesztet vegyél (pl. Qupido vagy Walentin teszt), ezek már nagy valószínűséggel a nem várt napján is kimutatják, ha baba van. Reggeli első vizeletből tesztelj. Ha nem kapsz 10-es tesztet, akkor 20-as vagy 25-ös is jó lesz, de azzal én várnék addig, amíg 2-3 napot késik a menzesz.
2012. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezeket hol lehet megvenni? A gyógyszertárban, DM-ben ezek is megtalálhatóak?
2012. febr. 24. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a kettő, amit említettem, gyógyszertárban kapható. A dm-ben 25-ös erősségű teszteket tudsz venni, azok is megbízhatóak, de inkább nem várt után pár nappal tesztelj velük.
2012. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!