Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja derült ki, hogy babát...

2 napja derült ki, hogy babát várok. :-) ) Az első, így elég sok kérdésre nem tudom a választ. A legelső, hogy mikor keressem fel az orvost? Kb 5 hetes lehet a kis drágám. :-) ) )

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:01
 1/9 Grófházy ***** válasza:
100%

A 6. héten lehet,hogy már hallani fogod a szivecskéjét is

Ha mégsem,akkor se kenődj el,akkor majd a következő héten

2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kortól van szívhang,szerintem ezt érdemes megvárnod.Én 9+5 voltam mikor dokinál voltam.
2012. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is gratulálok! A terhesség idejét az utolsó menses első napjából tudod kiszámolni. 6 -7 hetesen érdemes először menni.
2012. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok,ez csodás érzés lehet! én is 5.hétben hívtam fel a dokimat 2 pozitív teszt után, azt mondta,hogy várjunk 2 hetet,mert addig nincs sok értelme a vizsgálatnak.

Akkor már lehet látni a kis pulzálást,hogy dobog a szive:)

kicsit idegörlő kivárni tudom,de gyorsan elrepül,fel sem eszméltem még én sem és már a 26.hétben vagyok.

2012. febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim a 8. hét előtt nem csinál semmit, így nem is mentem hamarabb. Akkor már jól láthatóan vert a kis szíve a babónak, nem volt kétséges, hogy ott van. :-)) A többit pedig elmondja ott és akkor neked a doki.

Sok boldogságot!

2012. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 5 hetes, én a betöltött 7. hét után megyek orvoshoz, hogy már halljam a kis szívverését. :)
2012. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!:)

Mi az első babával 4 hét 5 naposan voltunk először dokinál (kicsit elkapkodtuk:)), akkor még nem volt szívhang, 7. héten már igen.:)

A második babával 5 hét 3 naposan voltunk és már volt szívdobogás.:)

2012. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)) Akkor még várok egy kicsit vele.

Milyen vizsgálatokat fog végezni a doktor?

2012. febr. 24. 12:10
 9/9 Grófházy ***** válasza:

nekem csak hüvelyi uh volt,hogy megbizonyosodjon a terhességről.

Megmérte a petezsákot,és az embrió hosszát,megnézte aszivecskéjét...

szóvel semmi extra

mivel sárgatesetelégteneségem van,és sok bogyót meg progit kaptam,én így hetente jártam kontrollra az elején(12. hétig)

2012. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!