Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes vagyok, első babámat...

38hetes vagyok, első babámat várom. Természetes szülésre készülök, ki mivel kente a gátsebét szülés után?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel, nekem azt mondták, hogy nem szabad. Csak tisztán és szárazon kell tartani. Hamar be is gyógyult. :-)
2009. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem Betadine kenőcsöt javasolt a doki. Elég csúnya, nagy sebem volt, de szépen begyógyult.
2009. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmivel. Kétszer volt gátmetszésem, először hatalmas, farfekvés miatt, de egyikkel sem volt semmi gond, gyorsan gyógyul.
2009. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
nekem a kórházban minden nap kezelték mig bent voltam aztán már nem is volt vele gondom otthon.
2009. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is gátmetszésem volt, de nem kellett kezelni, szülés utáni nap már tudtam ülni, hamar elmúlt csak furcsa érzés volt, pl mosakodásnál mindig meglepődtem mennyire más a formája
2009. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

különösebb kezelés -átlagos- gátmetszés nem igényel, de pl. betadine oldattal lehet ecsetelni. fertőtlenít és ez az első, kórházi napokban jól jön.

ha nagyon fáj, jegelni is szokták.

2009. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából csak tisztán kell tartani. Én napi háromszori zuhanyzással nagyon hamar helyre jöttem mindkét babámnál.
2009. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aloe First!! Nekem ugyan császár lesz farfekvés miatt, de már bekészítettem a cuccok közé, amint összevarrják, már kezdem is fújkálni. Sokkal gyorsabban és szebben gyógyul a seb, fertőtlenít, hűsít, így a fájdalmat is enyhíti. Gátsebre ugyanez vonatkozik. (Mi mondjuk minden sérülésre, sebre ezt használjuk)
2009. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén az Aloe First -öt tudom neked ajánlani,és utána az Aloe Vera Gelly (ismertebb nevén "Zöld krém)használatát.Mindkét termék számomra olyan,ami nem fogyhat ki itthonról.Ha bővebb info érdekel, priviben írok még neked róla,ha gondolod.
2009. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!