Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mennyi idős terhes...

Edus83 kérdése:

Most akkor mennyi idős terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Május 3 volt mensim utolsó napja!!De a héten még semmit nem látott a doki,bár nem hüvelyi ultra hang volt,de 2 teszte szerint is poz.Illetve tüneteim vannak!!Azért félek mert már volt vetélésem,de most érzem minden rendben van és nagyon pozitív vagyok!!Vissza rendelt jövőhét szerdára akkor fogunk látni valamit??
2009. jún. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció első napjától számolj. A doki is úgy fogja. Aztán ha már letelik az első harmad, akkor az ultrahang alapján korrigálják a terhesség korát, de egyelőre a menstruáció az irányadó. Nem tudom pontosan megmondani, mert nem tudom, hogy mikor kezdődött a mensid.
2009. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kismama.hu-n van születéskalkulátor. ird be a mensi utolsó napját, és megkapod hány hetes vagy.:) 20 hetes pocis.
2009. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4hét+5napos vagy:)) Gratula!! Korán mentél, ezért nem láttatok senkit. Pedig ott van 1 lakó a hasadban!! Nyugi!!!
2009. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó mensid első napjától kell számolni.

Azaz 4 hét 5 napos vagy ma.

Az UH ilyen korai terhességnél még nem biztos, hogy mutat valamit, de a méhnyálkahártya megvastagodása már látható.

Ha két pozitív teszted van, akkor ott a baba!

A következő UH-on már látni fogjátok a petezsákot.

Gratulálok!

Boldog babavárást!

15+5 km

2009. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5 hetes lehetsz.
2009. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nőgyógyász weboldala. A menstruáció első napjától számolnak. Honnan tudjátok, hogy az mikor volt?

2009. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,és azt akartam írni,hogy mensim első napja máj3 volt!!köszi mindenkinek:))
2009. jún. 5. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam nem jöttek be a kalkulátorok, és mivel eléggé nyulak voltunk, és rendszertelen a menszeszem, nem tudtam, mit kéne néznem. Az 5. héten még nem volt csak icipici pötty, közben pedig 8-9 hetes kellett volna, hogy legyek a gyakorlatban. A végén is nagy volt a huzavona, mikor fog születni, 3 hét volt a kiirt időpontom!! És "hivatalosan" az UH szerint 38. hétre született a bébi, de az összes orvos szerint túlhordtam, olyan nagy volt a lába, és más volt a haja, bőre... Szóval ennyit a kalkulálásról :D szerintem nagyjából lődd be a fent irt módszerekkel, de ne lepődj meg, ha nem annyi hetes vagy...

Üdv,

egy 2 hós bébi anyukája

2009. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok igazad vanm,köszönöm:))!!Mert lehet később is volta a pete érésem:))
2009. jún. 6. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!