Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzések a baba nemével...

Megérzések a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én a mai napig 1000%ra biztos voltam benne, hogy kislányt hordok a szívem alatt. A 18 hetes ultrahangon nem mutatta magát. Ma megnézték, és 100%ra kisfiú. Mindenki kislányt szeretett volna, én is nagyon csalódott vagyok. A párom elfogadta, jobban viseli, mint én. Hozzá kell szoknom, hogy mégsem kislányos anyuka leszek.

Volt már valaki, akit becsaptak a megérzései? Én annyira biztos voltam benne. Csak én viselem ilyen rosszul?

Persze, ugyanúgy szeretem, mintha kislány lenne, de mégis csalódott vagyok. Normális ez?


2009. jún. 5. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

2 fiam van.

Nagyon szerettem volna kislányt.

Mind a kétszer tudtam, hogy fiam lesz és nem lányom.

Mégis az UH-n amikor megmondták, hogy fiú én is csalódást éreztem. Imádom őket, de néha úgy kellene egy kis csajszi.:(:(:(

2009. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális, hamar el fog múlni ne aggódj! Én pont ugyanígy voltam, azzal a különbséggel, hogy én eleve fiút akartam, a páromk lányt. De a kedves ismerősök végig azt mondták, hogy lányos pocakom van, meg hogy tuti lány lesz, mert a kolléganőmnek fia született és az én pocakom teljesen másmilyen. Szóval jól beleéltük magunkat, hogy kislány lesz, aztán nekünk is a 20. héten az ultrahangon mutatta meg magát. Hát én is csalódott voltam egy kicsit, illetve inkább nem nagyon tudtam, hogy mit szóljak. De hamar változott a helyzet! Boldog további pocakosodást!
2009. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem igazából mindegy, hogy milyen nemű lesz a babó.

Sokáig csak lányt tudtam elképzelni, de a családban született egy tündéri kisfiú, akit imádok, most két éves.

Amióta ő belépett az életünkbe, már egyáltalán nem bánnám, ha fiú lenne.

Neked is biztos fokozatosan megváltoznak az érzéseid, ahogy telik az idő!

Az a legfontosabb, hogy egészséges legyen!!!!!

Ha megszületik, akkor úgysem adnád oda száz lányért sem!

Boldog babavárást!

15+5 km

2009. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, de már azt álmodtam, hogy lányt szülök. De aztán teljesen elbizonytalanítottak az ismerőseim. Állítólag fiús anyuka fejem van, meg a hasam is hegyes volt, az is a néphit szerint fiúra utal. Elég későn mondták meg, a 26. héten, addig teljes bizonytalanságban voltam. De végül bejött a megérzésem. Igaz, nekem teljesen mindegy volt, hogy mi lesz. Talán azért működött a megérzés. Ha nagyon fiút akartam volna, biztos azt szugerálom magamnak.
2009. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11 hetes terhes vagyok, még nem tudom a baba nemét értelemszerűen. Én nagyon lányos vagyok, ezért is szeretnék kislányt. A férjem kisfiút szeretne. Most úgy vagyok vele ha kisfiú lesz biztos picit csalódni fogok, de legalább a férjemnek megadom a legnagyobb boldogságot az eddigi életében :-)
2009. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ügy hittem a terhesség legelején hogy fiú lesz, de aztán 3x álmodtam hogy lány! És az ultrahang később megmutatta tényleg lány!

Tesóm szept.-be szül még nem mutatta magát de tesóm fiút érez, pedig már van egy fiú és szertne egy lányt!

2009. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem tudom, ki pontoz le.

A párom is lányt szeretett volna, meg az egész család. Tesóméknak már van 2 kisfiúk (3 és 5 évesek) és nagyon kislányt szerettünk volna melléjük. (legalább így minden rucit megöröklünk tőlük :) )

Nekem is kerek hasam van, nem hegyes és ezért is mindenkin lányt mondott és mi is úgy voltunk vele, hogy csakis lányunk lehet. Minden kalkulátor lányt hozott ki. Már nagyon beleéltük magunkat.

De nem baj, majd a második lány lesz. :)))

2009. jún. 6. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl. meg vagyok róla győződve, hogy nekem csak fiam lehet. nem tudnék mit kezdeni egy kislánnyal, el sem tudom képzelni, más miért vágyik lányra. Még nem tudom, mi lesz, de értelemszerűen a kislánynak is örülni fogok. Csak nem tudom, mit lehetne vele kezdeni. Nem vagyok a hajfésülés, nagyon kiöltöztetés híve, inkább fiús játékokat ismerek, logikai játékok, ördöglakat, legó stb. Csak annyit tudok, hogy a kislányok talán jobban szeretnek kirakózni. De ha lányom lesz, az tuti teljesen kislány lesz (hosszú hajjal, sok babával)
2009. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!