Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne bántsatok érte de tényleg...

Ne bántsatok érte de tényleg nem ajánlatos gyantázni állapotosan? Összehúzódásokat okozhat?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésnél olvastam a válaszok között hogy gyantázni ilyenkor nem szabad mert a fájdalom összehúzódásokat okoz.Én a hasamat is szeretném majd gyantázni meghát mindent.Esetleg nem tud belőle valami felszívódni a bőrön át?Ne ponotzzatok le de tudatlan vagyok ilyen téren.17 hetes km.
2009. jún. 5. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom,de a hasad miert akarod gyantazni,vagy eddig is ezt tetted?Azt mondjak a szor ami most noni fog ra terhesseg alatt,az majd kihull ha megszultel?
2009. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én még fiatalabb koromban leborotváltam és elég csúnya.Mindenki megakarná nézni a pocim,de így ciki lenne mutogatni,pedig olyan büszke vagyok rá.Ezért kérdeztem,de köszi a választ.
2009. jún. 5. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm kb. 2 hét múlva fog szülni, de én mostanáig gyantáztam őt! Azt mondta neki a dokija, hogy lehet, mert nem árt!
2009. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már szültem és a terhesség alatt végig gyantáztak semmi bajunk nem lett.
2009. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 5. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztattam végig a terhesség alatt lábat, fazont, hasat. Kiírt időpont előtt 2 nappal voltam utoljára, hogy rendbe tegyen a kozmetikus.
2009. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!