Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babáitokat mikor...

Újszülött babáitokat mikor látogathatták rokonok?

Figyelt kérdés

Hány napra, hétre, vagy hónapra rá, hogy megszületett?

A védőnő mit javasol?


2012. febr. 21. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Volt, aki az ajtóban várt, mikor hazajöttünk a kórházból. Jó mérges voltam.

Aki a kórházban meglátogatott, az külön már nem jött.

A távolabbi rokonok, munkatársak vártak kb. 3 hónapot.

2012. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a kórházban látogatási tilalom volt, meg amúgy sem lehet bejönni, csak Tv-Ben mutatják a babákat. Így aztán tesomek és apukám mar nagyon kíváncsiak voltak, a hazaerkezesunk napján mar jöttek is. Nem volt gondom, bár jobban örültem volna, ha a két gyereket nem hozzak. Csak azért, mert egyfolytában porogtek, meg beszéltek, kicsit farasztoak voltak akkor. :)

Másnap megjelent a tesom anyósa, mert borzasztóan kiváncsi volt. De legalább hozott nekünk kaját.

Két nappal később jöttek át baratnomek a két hónapos babajukkal, nekik nagyon örültem. Kaptam sok jó tanácsot.

A többi rokon és barát négy-nyolc hét elteltével jöttek. Anyosek jöttek legutoljára, ok 300 km-re laknak. Aznap volt épp 8 hetes a kislányom. De csak egy napra jöttek, este mentek is haza.

2012. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És mondjuk anyós, meg sógornő?
2012. febr. 21. 13:52
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Már az első nap!

Nem örültem neki!

Meg olyan dög fáradt is voltam és elég sokáig is voltak!

2012. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
90km-re laknak, és már a baba 2-3.napján, mikor kiengednek a kórházból, jönnének.
2012. febr. 21. 13:54
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

anyós meg sógornő akkor menjen, ha nem vendég, hanem segítség. Vigyen kaját, mosogasson el.

Egyébként meg aki vendégségbe megy, várja ki a hat hetet.

2012. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Jaj nekem a sógornőmék itt is aludtak amikor hazajöttünk és hétvégén is, mert apósommal együtt laktunk együtt sajnos. Segítség na ő a nagy segítség. Persze segített, de a hátam mögött meg mondta, hogy ő főzött kávét, és ő kínálgatott stb. Persze amikor ő volt így, én is segítettem neki, de nem aludtunk náluk, és nem lábatlankodtunk, én nem hánytorgattam fel, hogy mit segítettem neki. Na ilyen segítség nem kell még egyszer, remélem te szerencsésebb vagy ezen a téren, hogy a sógornőddel jól kijössz. Persze nekem sincs vele bajom, csak mindenbe beleszól és okoskodik. :-S

Volt aki egy hetesen látogatott, volt aki jóval később! Aki messzebbről jött látogatóba itt is aludt, gondolhatjátok mennyi kedvem volt hozzá.

2012. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval!
2012. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

6-nál a pont.


Ha valaki az elsö pár hétben megy az segítsen és ne vendégeskedjen. vagy ha nem is segít ne várjon el kaat, piát. én pl minden npa benéztem tesómékhoz, habár segíteni nem kellett, de ha ittam kiszolgáltam magamat és elmostam a poharamat.


vendégként pl most szült a barátnöm nagyobbjaink egykoruak, ezért arunk össze. ö 3 hetesen fogadott, addigra lement a család és boldog volt hogy mentem megbeszéltük 1 órát maradok, így a gyerekek lefoglalták magukat a kicsi meg aludt akkor. Már vissza állunk a heti 1x találkozásra.

2012. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Mivel bátyám van, így a sogornom is jött rögtön aznap. Hoztak kaját is, kérdeztek, mit fozzenek másnap? Aztán pár nap után (hétvégén) mar jobban ráértek, maradtak furdetesig. Na, akkor este nem nagyon akart aludni a kislányom, mert sok volt neki, hogy a két nagy gyerek ott rohangál fel és alá, hangoskodnak. Akkor szóltam tesomeknak, hogy az ilyen jellegű latogatasoktol egy kicsit tekintsünk el. Na, akkor nem is jöttek vagy 3 hétig, úgy megsértődtek.
2012. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!