Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis az ha 22hetesen a...

Normalis az ha 22hetesen a lassu setalastol, feszul, faj a hasam, mintha gyorsan mennek? (tobbi lennt)

Figyelt kérdés

csak mert masodik baba,az elsovel csak a vegen ereztem ilyet,akkor is csak akkor ha gyorsabban mentem,vagy kifaradtam.Most meg meg csak 22hetes vagyok es mar most nem birok menni?mitol lehet ez?szinte mar ugy mentem mint egy csiga,es akkor is meg kellett allnom ugy huzodott.nem kemenyedett,csak ereztem a derekam,meg h ugy feszul az egesz hasam meg faj,de ahogy megalltam el is mult.lehet attol h keveset setalok,szinte semmit es emiatt?vagy esetleg valami baj lehet?vagy ez normalis.mert elso gyerekkel soha semmi bajom nem volt,mintha nem is lettem volna terhes,meg a pocak is ennyi idosen meg nem is latszott,most meg minden sz@rt megerzek,minden bajom van,es a pocak is hatalmas mar.

Szoval nyugtasson meg valaki h ez most normalis,vagy menjek dokihoz,vagy erre jo a magneb6.mert sima magneziumot pl minden nap szedek....


2012. febr. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiban tudlak megnyugtatni, hogy nekem mindegyik terhességem egyre nehezebb lett, a kezdeti rosszullét egyre erősebb lett, és a kései tünetek egyre korábban kezdődtek.


A dokim szerint ez azért van, mert mindig egyel több gyerekről kell már gondoskodni közben, így a pihenés is egyre kevesebb.


Szóval összességében normális. Sajnos.


Kitartás!

2012. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem ilyen volt. 20-22 hét környékétől alig bírtam végig sétálni egy szimpla bevásárlást. Sokszor annyira befeszült, hogy le is kellett ülnöm, vagy guggolnom, hogy ne essek össze. Nagyon durva volt. A dokim végig stresszben volt, hogy valahogy húzzuk ki, ne legyen kora szülés. Aztán az első babámat 1 nappal túlhordtam, a második pedig 39. hétre született.

Magnéziumot én is szedtem, de nem változtatott a dolgon.

2012. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Normális. Ne terheld túl magad.
2012. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!