Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókuszmatrac vagy sima szivacs?

Kókuszmatrac vagy sima szivacs?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok első babát várjuk szertnénk lassan megvenni a kiságyat de nem tudjuk, hogy sima szivacsot vagy kókuszmatracot vegyünk? A kókuszmatrac tényleg annyira jó?
2009. jún. 5. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A kókuszmatracban nem lakik atka.
2009. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kókuszmatrac.
2009. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, nem süpped be a baba alatt, ezáltatl jobban tartja a gerincét, szellőzik és ha netán hasra fordul rajt a baba, úgy is kap levegőt, könnyű tisztítani és tisztán tartani, úgyhogy én nagyon ajánlom. nekünk ez volt az első babának is, második is ezen fog aludni, nagyon bevált.
2009. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy mindez a kókuszmatracra vonatkozik.
2009. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leírom Neked mit ír a papír,ami a kókuszmatrachoz volt:

-a rostszerkezet kiválóan szellözik,ezáltal a csecsemö hasra fekvéskor szabadon lélegzik(a matracon keresztül)

-fekvöfelülete kemény,de mégis rugalmas,tökéletes alátámasztást nyújt a hátgerincnek

-atkáknak és baktériumoknak nincs élettere,mivel a matracban nincs pangó nedvesség.A rostok elvezetik,elpárologtatják azt.

-a külsö huzata 30 fokon mosható

2009. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kókusz matrac.
2009. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kókusz!!!

Mi most vettünk Novetex kókuszmatracot, akciós volt 11ezer helyett 8ezer.

2009. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg előnyös dolgokat írtatok a kókuszmatracról, remélem ha megszületik a kislányom fog tudni aludni rajta, mert nagyon sok előnye van, de azt hallottam, hogy vannak babák akiknek kényelmetlen a keménysége miatt, megvesszük és hát majd kiderül, biztos jó a gerincnek, mindenjót nektek:)
2009. jún. 5. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt meg ilyen kerdes,valaki azt irta hogy nagyon budos.Ez igaz?
2009. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!