Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most az én lelki nyugalmam a...

Most az én lelki nyugalmam a fontos vagy a páromé?

Figyelt kérdés
Anyosommal nagyon összevesztem, még a párom is nekem adott igazat. Rá egy hétre szeretné a párom, hogy béküljek, de én képtelen vagyok, ugyanis nagyon kegyetlenül viselkedett velem az anyja. Én nem haragszok ha ő az anyjávval van, de én látni sem bírom az illetőt. Állandóan felidegesít ha csak megemlíti a nevét. Béküljek ki és szorongjak minden nap, hogy mikor támad rám újra? A barátom kedvéért? Számomra most fontosabb, hogy ne legyen ilyen inger körülöttem, ugyanis 7 évet vártunk erre a babára. Szerintetek?
2009. jún. 5. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz kérdés, elvileg mivel terhes vagy a tiéd, de nem lehetne valahogy megoldani ezt, valami köztes megoldással? Anyós nem kért bocsánatot? Nem ismerjük a pontos részleteket, így nehéz tanácsot adni.
2009. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez a tipikus anyós probléma...szerintem mondd meg a párodnak, hogy adjon neked egy kis időt és majd ha lenyugszol akkor visszatérhettek erre. A szavaidból kivéve őt nem akadályozod ebben ezért azt is mondd meg neki, hogy ő nyugodtan továbbra is tartsa vele a kapcsolatot de tőled egyenlőre ne várja ezt el. Egyébként a babóval kapcsolatosan kaptatok össze?
2009. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos anyós most döbben rá, hogy nekünk közös gyerekünk lesz. Állandóan piszkál, kritizál. Én ezt képtelen vagyok elviselni, elvégre már nem vagyok gyerek hanem egy 32 éves terhes nő és 9 éve vagyok a fiával együtt. Párom szerint is féltékeny az új jövevényre. Közös nyaraláson anyósom állandóan pálinkát és pezsgőt akart velem megitatni és nem hagyott pihenni ha elálmosodtam a terhesség alatt. Úgy érzem a puszta jelenléte is csak árt. Kevés a hely hogy minden felsoroljak, nagyon szomorú vagyok! Ja és a párom nem akarja megismerni az én édesanyámat, de azt elvárja, hogy az övét szeressem. Igazságtalannak érzem a helyzetemet, de szeretem a párom... napok óta csak sírok. Köszönöm nektek a válaszokat! És boldog babavárást mindenkinek!
2009. jún. 5. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt meg se írtam, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és a legkisebb stressz is ront a hormonszintemen. Ma kaptam meg az eredményeket amik rosszabbak az utolsónál, vagyis igenis megviseli a szervezetemet ez a családi vita. Természetesen erre sincs tekintettel se anyósom, sa a párom. Pedig mindketten tudják, hogy a nem megfelelően működő pajzsmirigyes kismamáknál fenáll a veszély, hogy a kisbaba kreténizmussal jön világra. Elég nekem emiatt aggódnom... Totál kivagyok
2009. jún. 5. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű az életed,az biztos.Gondolom nem laktok együtt a "kedves" mamával!Én a helyedben jó messzire elkerülném,és elmagyaráznám a páromnak,h itt a közös GYEREKÜNK egészségéről van szó,és te úgy gondoltad,jelent neki annyit(persze te is),h ilyen viták esetén melletted áll.Elég bonyolult lehet az egész történet,mivel azt írod,a párod nem hajlandó megismerni az anyukádat...hát nem irigyellek,az biztos.Most csak és kizárólag a baba(és te)számítasz,minden más sokad rangú dolog.Ne hagyd magatokat!Arra azért figyelj,h a mama puszta említésétől ne húzd fel magad.Egyik füleden be,a másikon ki.A személyes találkozást kerüld és kész.Jó egészséget nektek!
2009. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok javasolni: kezeld LAZÁN!!!!
2009. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsó kismamának is a válaszokat. És mindenkinek a tanácsokat!

Remélem hamar elköltözünk innen mert a taraszról látni anyósom házát. Én szívem szerint hazamennék Magyarországra, elegem van ebből a barátságtalan népből. Sok boldogságot mindenkinek!

2009. jún. 5. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegénykém.

az enyém dettó,csak én vele is élek.....

olyanokat mondott,hogy ne tudd meg...

tuti az ő fiáé?dns teszt kb. 2 hetente kerül elő...

az elején direkt kikészített,hátha elmegy.

borzalmas vén csotrogányok,sajnos.

pedig sose bántottam,Isten a tanúm!

megérdemelné!!!!

2009. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled, eltudom képzelni, hogy milyen dolgokat mondhat. Az ember azt gondolná, hogy ők fognak legjobban örülni a babának és a végén kiderül, hogy élvezik ha idegileg kikészíthetnek... Kitartást neked is!
2009. jún. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!