Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kislányomnak is B+ a vércsop...

A kislányomnak is B+ a vércsoportja? Az enyém és a páromé is B RH+. Van rá esély hogy másmilyen? Sehol nincs feltüntetve hogy mi lehet.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem valószínű, hogy másmilyen vércsoportja van. Jó nektek, mert nálunk aztán tényleg bármi lehet. Én A+os, apa meg B-os. :) De egyébként ha alkalomadtán mentek vérvételre, lehet szólni az orvosnak, hogy ikszelje be azt is a papíron.
2011. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van esély,hogy másmilyen.Szerintem a terhességi kiskönyvben,vagy a születési zárójelentésben benne van.
2011. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Az lemaradt, hogy még 0-s is lehet a kislányod vércsoportja és hiába vagytok te és a párod is RH+osak, ő attól lehet -os.
2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd csak!


[link]

2011. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hogy lehet megtudni hogy,melyik van neki. Minden papírját átnéztem,sehol nincs leírva.
2011. febr. 18. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt, manapság állítólag már nem nézik, legalábbis a kórházban nekem ezt mondták. Arra hivatkoztak, hogy ezért felesleges megszúrni a gyereket, mert ha bármi baleset történik, a helyszínen 1 csepp vérből egy tesztcsík segítségével megállapítható.
2011. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész család AB Rh+, legalábbis párom, én , a kisfiam, anyukám, apukám :)

Nem tartom valószínűnek hogy más lenne, ha ti mind ketten ugyan azok vagytok.

2011. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
eü kiskönyve van? abban benne van az első lapon. Vagy hány éves? mert a szülés utáni zárón is rajta van!
2011. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehol nincs benn nekünk se,az meg butaság,hogy nem lehet másmilyen.Mi is ab-sok vagyunk a lányunk pedig b-s.
2011. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1 éve lesz,és csak mostanában ötlött fel benne hogy egyáltalán nem tudom a vércsoportját.
2011. febr. 19. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!