Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamik akiknek...

Azok a kismamik akiknek clostival sikerült milyen folyása volt a nemvárt előtt és miben volt a clostis ciklus más neki mint azelőtt a többi ciklusa?

Figyelt kérdés

Kicsit érthetőbben:)

Ez az első hóm és a closti előrébb hozta 2 nappal a 16. napra a peteérésemet (két petém is megérett) az egyikben két majdnem egyforma nagy domináns tüsző:)

Na de a lényeg hogy eddig 33 naposak voltak a ciklusaim de hogy most a closti előrébb hozta akkor rövidebb lesz a ciklusom?Mert akkor már meg kellett volna jönnie nem?5-én jött meg utoljára,és a clostitól vizes fehéres folyásom lett sok,de most 3 napja pedig sűrű krémes pedig nemvárt előtt mindig vizes volt!!

De végülis most azt sem tudom hogy hogyan vegyem a nemvártat:(peteéréstől 14 napra?

Most megvagyok kicsit kavarodva:(

Más tünetem nincs esetleg annyi hogy picit mintha fájna a gyomrom meg este volt hogy feljött a savam és este eldugult az orrom ,de semmi komolyabb:(ja és néha nagyon be-be szúr a hasam alja!de olyan érzésem nincs mint mikor megjön!

légyszi segítsetek akár saját tapasztalattal is:(

ja és ahőm szép magas volt de 2 napja esett két tized fokot de így is 36,9 és azóta nem is mérem:(jobb ha nem tudom:)

bocsi hogy sokat írtam!


2009. jún. 5. 11:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok:(

nem sikerült ma pontosan megjött:(33 napra

és most úgy el vagyunk keseredve:((

minden ok volt és mégsem:(

2009. jún. 6. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!