Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamik akiknek...

Azok a kismamik akiknek clostival sikerült milyen folyása volt a nemvárt előtt és miben volt a clostis ciklus más neki mint azelőtt a többi ciklusa?

Figyelt kérdés

Kicsit érthetőbben:)

Ez az első hóm és a closti előrébb hozta 2 nappal a 16. napra a peteérésemet (két petém is megérett) az egyikben két majdnem egyforma nagy domináns tüsző:)

Na de a lényeg hogy eddig 33 naposak voltak a ciklusaim de hogy most a closti előrébb hozta akkor rövidebb lesz a ciklusom?Mert akkor már meg kellett volna jönnie nem?5-én jött meg utoljára,és a clostitól vizes fehéres folyásom lett sok,de most 3 napja pedig sűrű krémes pedig nemvárt előtt mindig vizes volt!!

De végülis most azt sem tudom hogy hogyan vegyem a nemvártat:(peteéréstől 14 napra?

Most megvagyok kicsit kavarodva:(

Más tünetem nincs esetleg annyi hogy picit mintha fájna a gyomrom meg este volt hogy feljött a savam és este eldugult az orrom ,de semmi komolyabb:(ja és néha nagyon be-be szúr a hasam alja!de olyan érzésem nincs mint mikor megjön!

légyszi segítsetek akár saját tapasztalattal is:(

ja és ahőm szép magas volt de 2 napja esett két tized fokot de így is 36,9 és azóta nem is mérem:(jobb ha nem tudom:)

bocsi hogy sokat írtam!


2009. jún. 5. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőhónapban sikerült a clostival teherbe esnem (úgyhogy van remény, drukkolok), de a folyásom nem igazán változott, sőt kevesebb volt, szinte száraz. Nekem is elötte 33 napos volt a ciklus, ekkor meg nem tudtam, hogy hogy számolja, ezért én kivártam a 33 napot + 1 hét és akkor tezsteltem, ami már 5 másodperc után pozítív volt. Semmilyen egyébb tünetem nem volt, a hőm nekem is fenn maradt 37-en. Szerintem a 36.9 ígéretes. Várjál még egy kicsit és akkor majd tesztelj egyet, felesleges most beleélni magadat vagy épp egy negatív tesztel elkeseredni és közben pedig lehet minden ok. Remélem tudtam segíteni, egy 22 hetes km.
2009. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is sikerült az első havi closty után teherbe esnem.Nekem 31-33 napos volt a ciklusom,és a 15.napon volt a peteérésem,és én a 27.napon teszteltem egy halvány pozítivot,majd rá két napra erős két csík volt.

Ja,és folyásom,az fehér sűrű volt.A hőm meg 37,1 körül volt.

Én a helyedben biztos tesztelnék,és nem várnék semmire.

Ha terhes vagy úgyis kimutatja.

Majd írd meg mi lett az eredmény.

11 hetes km

2009. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

húú de jó neked nagy gratula a picurkához:)

Nekem a folyásom pont fordítva volt closti előtt volt de kevesebb és nem ilyen állagú:)

Én is úgy gondoltam hogy majd talán jövő héten tesztelek!

köszi a választ

2009. jún. 5. 11:46
 4/11 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak is köszi de még nem merek tesztelni:(

majd jövőhéten de megírom nyugi:)

2009. jún. 5. 11:47
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és neked is gratulálok és mindkettőtöknek jó egészséget kívánok:)
2009. jún. 5. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám. az én tüneteimet. Clostit kaptam, mert 35- 50 naposak is voltak a ciklusaim. A clositval 14. napon volt a peteérésem (ovu teszttel néztem). Aztán telt múlt az idő, és mivel nekem is megváltozott a folyásom (vizes fehér, majd sárga), és újra alhasi szurkáim voltak, a 25. napon csináltam még egy ovu tesztet. Na, gondoltam ez a closti eléggé hatott, kétszer is van peteérésem, ugyanis nagyon erős lett. aztán még mindig nem múltak ezek a szurkák, meg enyhe alhasi tompa fájdalmak, a 27. napon csináltam még egy ovu tesztet. Az is pozitív volt!! A hőm ilenykor? 36,8. Soha nem ment feljebb. Lejebb annál inkább. Volt 36,2 és 36,5 is. ezért nem gondoltam terhességre. CSak dupla, tripla peteérésre a clositól. Aztán még is a 28. napon cináltam egy terhes tesztet. Pozitív lett. Most 7 hetes terhes vagyok. Én mindig azt mondom egyébként, hogy hülyeség annyi sokat várni a teszt csinálással. Ha pozitív, akkor klasz, ha negatív, akkor meg lemondasz róla, h babát vársz és ha 5-6 nap múlva még mindig nem jön meg, újra tesztelsz és akkor már lehet, h pozitív. Hidd el én megtanultam. Volt már vetélésem is. Felesleges aggódni hosszú ideig.

A folyásom egyébként pedig megmaradt. A doki szerint gáz, szerintem meg ha nem bakteriális, nem akarok rá gyógyszert szedni.

2009. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is closti segített és tök száraz voltam a nem várt előtt, és nekem ez is fura volt.
2009. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nemrég pár napja én is csináltam reggel egy ovu tesztet de nem első vizeletből hanem 2-3 ból talán és csíkos volt bár nem nagyon erősen,nem tudom jelent e valamit csak az az egy darab volt már és na mondom akkor kipróbálom:)

Most megyünk haza hétvégén és ha vasárnap sem jön megakkor hétfőn csinálok egyet

gratula nektek és boldog babavárást:)

2009. jún. 5. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első clostis hónap meghozta a várt eredményt:) A folyásom ugyan olyan volt végig mint máskor csak több. A ciklusaim 29-30-33-35 naposak voltak. A peteérésem a clostinak köszönhetően a 14. napra esett és az együttléteket nézve másnap foganhatott meg a picink. A hőm pedig visszaesett mire a teszt kimutatta a babót.
2009. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok köszönöm nektek a sok választ és ezek nagyon biztatóak:)számomra:)

Remélem nekünk is baba lesz :D

2009. jún. 5. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!