Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+5 hetes vagyok. Eddíg 3...

15+5 hetes vagyok. Eddíg 3 kilót híztam. Ez sok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ügyes vagy! De hajlamosabb az ember később hízni, azért ne tagadj meg magadtól finomságokat és egyél változatosan.
2009. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,mennyivel kezdted!

A Kismama újságból másolom ezt neked:

Normál alkatú nők (BMI:18,5-24,9) a megengedett hízás a terhesség alatt 12.5-17,5kg,ebből az első harmadban 2,5kg,utána hetente fél kg.


Alultápláltak(BMI:18alatt) a megengedett hízás a terhesség végéig 14-20kg.


Túlsúlyosak(BMI:25-29,9) a megengedtt hízás a terhesség végéig 7,5-12,5kg.


Elhízottak (BMI:30 felett) a megengedett hízás a terhesség alatt legfeljebb 7,5kg.


Ikerterheseknél BMI-től függetlenül a megengedett hízás a terhesség alatt 17,5-22,5kg.


BMI=testtömegindex (kg-ban kifejezett testsúly osztva a testmagasság méterben megadott négyzetével)


Remélem sokaknak segítettem!!:))


23hetes pocis

2009. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok a hízásod! Én egyszer sem hánytam, de az elején fogytam 2.5 kilót és most 15 hetesen ebből két kilót híztam vissza. De tudom, hogy később ugyis hízni fogok mert igazán most indul be az étvágyam. Boldog babavárást!
2009. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!