Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint a babám...

Az orvosom szerint a babám nem él, mert nagyon pici és alig látja az UHon, szerinte nem fejlodik. A ciklusom szerint nagyon pici a magzat, de az soha nem volt rendszeres, szerintem az szerint nem számolhassák. Van valakinek ilyen tapasztala?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az első és második között mekkora méret különbség van?
2009. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát az elsőn volt kb. 10mm, tíz nap után pedig megnőtt kb. 13mm-re, úgy valahogy mondta az orvos.
2009. jún. 5. 14:18
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik válaszoló vagyok...

Nekem is volt sajnos így, 25 mm lett a petezsák 1 hét alatt 19-ről, akkor még reménykedtünk, de a következő héten már csak 1 mm-t nő, 26-ra... :( Akkor kezdtem én is felfogni a dolgokat, addig annyira reméltem, mint eddig éltemben még soha...

Szóval, tudom, mint mész keresztül... :(

Nekem ez 3 hónapja volt épp, és most érzem azt, hogy az én kis babámat nem pótolni szeretném, hanem már egy kistesóra hajtunk...

2009. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy probáltatok segíteni, tegnap voltam orvosnál, de a baba sajnos elment. De biztosan összeszedem magam, és nemsokára újra próbálkozunk! Még egyszer mindent köszönök!
2009. jún. 9. 08:42
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló vagyok, nagyon sajnálom, minden jót és sok sikert a próbálkozáshoz!
2009. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

06.05. 16:24-es vagyok.

Sajnálom. :(

Tudom, sovány vígasz, de az idő segít feldolgozni a fájdalmakat! Bár elfelejteni soha nem lehet. De az Angyalka vigyázni fog rátok fentről, és küldi a kistesót, csak kérd. Én minden nap ezt teszem.

2009. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!