Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint a babám...

Az orvosom szerint a babám nem él, mert nagyon pici és alig látja az UHon, szerinte nem fejlodik. A ciklusom szerint nagyon pici a magzat, de az soha nem volt rendszeres, szerintem az szerint nem számolhassák. Van valakinek ilyen tapasztala?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyet egy orvos nem mondhat,szégyellje magát a doki!Menj el egy másikhoz,aki rendesen megnéz UH-n!Nem minden baba fejlődik egyformán,könyv szerint!Nem irtad,hogy hány hetes vagy!A lényeg,ne törődj bele abba,amit mondott,hanem keress fel egy másik dokit!Sok szerencsét!

2009. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett később a pé.-ed és akkor egyértelmű ,h kissebb még a baba.

Hány hetes vagy?

Nekem 5 hetesen még nem is volt bizti az orvos benne h terhes vagyok.

Függ az Uh minőségétől is.

2009. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg,biztos minden rendben lesz!Bar ha teheted menj el masik orvoshoz/miert ne tehetned/,hogy o is erositse ezt meg neked!Volt mar olyan a tortenelemben,hogy valakinek el akartak venni a babajat,es egy masik orvos latta,hogy szepen fejlodik aki azota mar meg is szuletett es szep egeszseges!!!
2009. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, nem is tudjátok, hogyan segítettetek azzal amit írtatok, az utolso ciklusom március 4.én volt, de a ciklusom néha csak minden 3.honapban volt, még április második hetében negatívat teszteltem, aztán április 23.án lett pozitív tesztem, de állandoan 10 hetes babát keres a dokim, de hiszen annyi nem lehet, hiszen majdnem minden héten teszteltem, pontosan tudom, mikor lettem terhes!
2009. jún. 5. 10:41
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet, hogy szívhangja mindenképpen kell legyen. Ha az nincs, akkor nem él a baba. De a szívhangot meg csak látja az orvos, hiszen lüktet a szíve. Szóval még egy ultrahangot csináltass, te is láthatod a képernyőn, hogy dobog e a szíve. Mert ha nem, akkor sajnos nem él és ha nem lép az orvosod, te is meghalhatsz.
2009. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted akkor hány hetes vagy?

Mikor lett pozitiv a teszted?

2009. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
azért ne riogassuk szegényt. ha a baba nem él, akkor te is megfertözödhetsz, amugy ha nem él, mnem mindinkinek vérzik hogy elmegy, van hogy el kell venni mütéttel. de én nem engedném még meg, mennek másik dokihoz, vagyha nem uh-nak meg, menj egy maszekhoz, inkább fizesd ki, egy uh-t megér, ne törödj belehog y nincs baba, mig egy honapig nem ltáják..
2009. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De nekem semmi bajom nincs, semmim sem fáj. A vérvizsgálatom is rendben van, minden okés. Az a gond, hogy alig látja az UHon. De az unokatesomnak nem találták a babát a méhében, befeküdt kórházba, hogy méhen kívuli a baba, és pár nap után meg lett, ma pedig egészséges kislánya van. Hiszen nem halhatott meg a babám...
2009. jún. 5. 11:02
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Április 23.-án.

Akkor ott már 4 hetes voltál.Fogamzástól 2 hét telt el.

Azóta már a Te számításod szerint is kellene legyen szívhang.

Május 7.-én már 6 hetes voltál

Május 21.-én 8 hetes

Most pedig 10 hetes vagy.

Ha jól számoltam...Sajnos a dokidnak akkor igaza van.

De nézesd meg mással is.

2009. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem riogatni akartam, de ha április 23-án már pozitív lett a teszt, akkor legkésőbb április 9-én meg kellett fogannia a babának, hogy a teszt kimutassa. Akkor viszont már legalább 8 hetes terhes és akkor kell legyen szívhangja a babának. De biztos ami biztos, menj el még egy ultrahangra.
2009. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!