Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint a babám...

Az orvosom szerint a babám nem él, mert nagyon pici és alig látja az UHon, szerinte nem fejlodik. A ciklusom szerint nagyon pici a magzat, de az soha nem volt rendszeres, szerintem az szerint nem számolhassák. Van valakinek ilyen tapasztala?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ,h te jólérzed magad,az nem irányadó és ne tévesszen meg,mert én 40 napig hordtam magamban egy elhalt magzatot,és jól éreztem magam,amég beindult a vetélés.

Majdnem belehaltam,olyan fertőzésem lett és annyi vérem elfolyt.

Terhességi tüneteid vannak-e?

Hányinger..stb

2009. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

De az unokatesód biztosan nem 10 hetes volt amikor nem látták a babáját,hanem 6.

Visszavonom a legelső válaszomat,mert hiányos adatok alapján tettem.

Azt gondoltam,hogy csak 5-6-7 hetes lehetsz.

Menj és vizsgáltasd ki magad.A dokidnak igaza van.

2009. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
De akkor tényleg egy másik dokihoz menj, tudod több szem többet lát.Ezenfelül semmibe ne éld bele magad annál nagyobb lesz az öröm ha mégis sikerült és él a magzat.Ha nem él, erre is készülj fel ne keseredj el és ne add fel!!!!Tudom mennyire fontosak neked most ezek a szavak!!!!Kérlek írd meg mi lett!!
2009. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tavaly ugyanígy voltam,elment a baba.Egyetlenegyszer láttuk uh-n,rá 1 hétre nem volt ott,arra 1 hétre megindult a spontán vetélés,akkor már nekem is 8 hetesnek kellett volna lennem.
2009. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Menj el másik dokihoz!Ennyit tényleg meg ér! Én majdnem 2 hétig hordtam az elhalt babám!Semmi tünetem nem volt,hogy baj lenne.Kivéve a terhességi tüneteket!Igaz már látnia kellene a babát szívhanggal együtt.Ha tudod mikor voltatok együtt akkor ahhoz adj kb 7 napot és onnantól kezd el számolni a heteket!A beágyazódástól számítva 32-36 napra alakul ki a szív.Ekkor maga a terhesség még csak 4-5 hetes.De a mensitől számolva meg már 6-7 körüli.
2009. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se látott a hasi ultrahangon a doki semmit még szívhangot se, 9 hetesen, de nem mondott ilyeneket, beküldött hüvelyi ultrahangra 3 hét után azaz 12 hetesen, és ott már szépen látszódott, a méretei is jók voltak. Szerintem keress egy másik dokit. Nézze meg ő is.

22+1 hetes kismami

2009. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg és neked milyen uh-on nézte?
2009. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az orvosok úgy számolják a terhesség 40 hetét, hogy az utolsó menstruáció első napjától, ha normális a ciklusod. De jól számolt az orvosod. Amikor a teszt ki tudja mutatni a babát (fogantatástól számított 2 hét), akkor már 4 hetes terhesnek számítasz.
2009. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kb 10 hetes vagy.

Ha hüvelyi UH volt, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy nem fejlődött tovább... :(

Ha hasi UH, akkor még van remény!

Mindenképp menj el másik orvoshoz! Ha nem él, nem jó húzni az időt!

Kitartás!

2009. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hüvelyi volt az UH, még tegnap elmentem egy másik orvoshoz is, azt mondta úgy néz ki a dokimnak igaza van, de mindenképpen még meg kell nézni hétfőn is. Az én orvosom ezt mondta már két hete is, aztán mikor összehasonlította az UHos képet az előzővel visszavonta, mert hogy megnőtt pár mm, de tegnap újra ezt mondta, és már nem vonta vissza :-(
2009. jún. 5. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!