Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetes kismamák, hogy...

29-30 hetes kismamák, hogy bírjátok a házimunkát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

szia.

hát nehezen,ráadásul épp most ujitunk fel,igy sok a meló,és olyan vagyok sokszor mint a zombi.azért probálok sokat pihenni,de nehéz az biztos nagy pocakkal.főleg az a rosz h egyik nap van 30 fok a másikon meg 20.ez egy kicsit bezavar nálunk.

és Te?hogy birod?

2009. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia,én még csak a 27 hetes vagyok,néha nagyon nincs kedvem a házi munkához,de mire hazaér a párom addigra összeszedem magam,rendet csinálok és vacsit.A hajolgatás az nekem már picit nehezemre esik,mert kis termetü vagyok 152cm és ezért a hasam elég nagy,vagyis annak látszik.Sokat nevetgélünk a párommal amikor a pocakom miatt nem tudok lehajolni.és neked hogy megy?fiu lesz vagy kislány?boldog babavárást
2009. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vagyok 29 hetes, nincs nagy hasam. Nem is látszik rajtam, hogy terhes vagyok. Hajolgatásnál persze érzem, hogy nem jó. Egyik nap tök aktív vagyok, máskor meg nincs kedvem semmihez. Aug. 21-re vagyok kíírva, és kisfiunk lesz! Eddig a Martin névnél tartunk, tetszik nektek? Ti milyen neveket választottatok?
2009. jún. 5. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

szia.első vagyok.én meg aug 22-re vaok kiirva.sajnos nem tudjuk mi lesz mert szégyenlős a drága és nem mutatja magát,majd talán hónap végén kiderül mikor megyek uh-ra,de a nevek már megvannak,legalább is a lány-Luca Sára.a kisfiunak meg Bendegúzra gondoltunk,de az még nem biztos.

merre laksz?

2009. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hú, én 30. hetesen teljesen meg voltam kattanva :)) kifestettem a lakást, falakat-konvektort-ajtótokokat, selejteztem, pakolásztam, hogy minden kész legyen, mire jön az utód :) gyorsan lefáradtam, de sokszor leültem boldogan kiszuszogni magamat közben :P

9 hetes baba anyukája

2009. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Füzesabonyban lakom, Egerbe járok magándokihoz. Még nem tudom, hogy hol szülök. Tudod, az egri kórház...Te hol laksz? Szia
2009. jún. 5. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
huha,hát jo messze lakom Tőled az már biztos,mert az ország másik felén,Keszthely mellett.orvost nem fogadtam még de szerintem nem is fogok,mert nem hallottam több jót a fogadásról,mint a nem fogadásról.meg inkább költöm a picurra azt a sok 10ezret amit a dokinak fizetnék magán uton.
2009. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!