Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy 6 hetesen...

Normális dolog, hogy 6 hetesen mindenért aggódom?

Figyelt kérdés
A párommal albérletben élünk, kicsit szerényen, de szeretetben. Szüleim engedélyével nyáron építkezhetünk a telkükön. Novemberre jönne a pici. nem sok ez egyszerre egy várandós kismamának? Építkezés, szülés, kölcsön visszafizetése....
2008. ápr. 8. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is minden ott van,kivéve,hogy nem építkezek,de ahelyett van más.

Inkább élvezd a babavárás semmihez sem hasonlítható érzését,mert pikk-pakk eltelik 9 hónap.:)

Sok boldogságot.

28 hetes kismami

2008. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az aggódás szerintem teljesen normális. Azt nektek kell tudnotok, hogy pl anyagilag mit tudtok bevállalni. Azért próbálj minél többet pihenni és kevesebbet stresszelni.

Gratulálok a picihez!

2008. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen benned ébredezik a felelősségérzés a gyermekért, később rádtör majd a fészekrakó ösztön is,a mikor szeretnél mindent elrendezni, mire megérkezik a pici. Akkor elnne gond, ha nem aggódnál, csak durr bele :)
2008. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

természetes az aggodalom de inkább próbálj meg örülni a picinek és ennek a lehetőségnek, hogy van hova építkeznetek.sokan szeretnénk ilyen lehetőséget szerintem.

boldog babavárást

2008. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül az aggódással. Mi is építkezünk, kölcsönt fizetünk, ez évben volt az esküvőnk, szeptemberben születik a pici, és a ráadás, májusban érettségizem 30 éves fejjel. Szóval ez sem piskóta, de szerintem hamarabb telnek igy a napok, és mit mondjak, nem unatkozom. Szerintem ne aggódj, minden megoldódik egyszer.
2008. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az élet nem áll meg azért, mert valaki várandós, ugyanúgy zajlik tovább, ugyanúgy kell melózni, hiteleket fizetni, vannak kötelezettségeink, szóval inkább szokj hozzá, még nagyon az elején vagy úgyis!
2008. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sok bozony. nekünk nincs hitelünk mégis egy picit aggodom hogy mikor lesz kész a házunk,mert mi meg ujjitunk mindent szétvertünk és most csináljuk. és ugyan nem kölcsönből de izgalom az egyész.de ne aggodj inkább örülj hogy szép házatok lessz én is ezt probálom tenni. és én is 6 hetes vagyok.
2008. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Természetes az aggodalom! Lesznek napok, amikor optimista leszel, mindent rózsaszínben látsz, megoldhatónak, és felhőtlenül boldognak érzed magad. Máskor meg minden csupa bosszúság, kilátástalanság! De gondok mindig vannak, lesznek, részben a hormonok, részben, hogy valakiért felelősek leszünk, vagyunk, új és ismeretlen érzés, főleg ha az első baba!

Ne stresszelj, szép egészséges babád lesz, és ez már önmagában ok az örömre!

32 hetes kismama

2008. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is építkezek, sőt gyest sem fogok kérni, hanem dolgozni fogok baba mellett, mert szabadúszó vagyok és abba se tudnám hagyni a munkám. Amellett persze én vagyok a háziasszony, mosás takarítás, legyen vacsora :))))) és még néha szórakozni sem árt. kell hozzá sok erő meg humorérzék meg szeretet, de menni fog!

Ne aggódj, az csak felesleges energiaveszteség.

2008. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!