Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg korai szakaszaban...

Terhesseg korai szakaszaban ihatok Coldrexet, ha kezdek megfazni (kapar a torkom, es csorog az orrom), vagy mit vehetek be?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se igyál, csak azt amit az orvos mond, ne próbáld otthon kezelni, mert árthatsz a babádnak, illetve orvos zárja ki, hogy valóban nátha, vagy valami vírusos cucc-e a betegség, a szövődmények miatt félünk, tehát irány az orvos!
2012. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


a keresésbe írd be,hogy megfázás,a terhesség kategóriában,sok házi praktikát találsz.Sajnos én is benyaltam valami vírust,voltam tegnap a házi orvosnál,de nem adott semmit azt mondta egyenlőre próbáljuk elkerülni az antibiotikumot.A gyógyszertárban tantum verdét,és 500mg c-vitamint vettem,a doki ajánlotta.Jobbulást!

2012. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
oscillococsinum-homeopátia. 1.nap 3,2.nap 2,3.nap 1. nekem 2 napa altt elmult. 1 dobozban 6 van,kb 1000.-ft. mást nem szabad
2012. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!