Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség nagyon korai szakasz...

Terhesség nagyon korai szakaszában mennyire veszélyes a láz és vírusos megbetegedés?

Figyelt kérdés
02.10-én volt a középidőm és babát szeretnénk, viszont mára rossz közérzetem és 38 fokos lázam lett, gondolom vmi vírus lehet,mert minimális orrfolyáson kívül nincs más bajom. Viszont nagyon aggódom, hogyha esetleg terhes lennék ebben a hónapban, az milyen gondot okozhat a babánál? Fejlődési rendellenesség,stb. lehet? Mit tehetnék, jártatok ilyen cipőben?
2012. febr. 14. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
a lázzal nagyon kell vigyázni
2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jártam, mindkettővel, én ovu után olyan náthás, lázas beteg lettem, hogy azt hittem megpusztulok, magas lázam is volt, feküdtem és szedtem a lázcsillapítót és antibiotikumot amit a doki felírt, eszembe se jutott, hogy pont akkor sikerült teherbe esnem mivel három lombikon voltunk túl amik nem sikerültek, lényeg, nem jött meg még akkor is beteg voltam,teszteltem és pozi lett, utána már csak panadolt szedtem és homeos bogyókat, semmi bajunk nem lett, másodiknál nézték a tüszőt mikor reped, irányított aktus volt , rá három napra megint náthás , lázas beteg lettem, de akkor már homeos bogyókat szedtem meg algopirint mert a panadol nem vitte le a lázat, semmi baj nem lett, figyi még nincs veled kapcsolatban a bébi ha sikerül mert még úton van, beágyazódik stb.
2012. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 babingo ***** válasza:
Sajnos en igy vesztettem el a 7. heten... nagyon vigyazz, ovatosan 😔
2021. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!