Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 19 hetesen ég,...

Normális, hogy 19 hetesen ég, fáj a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
És ha már a mellbimbókról van szó, szoptatáskor mivel lehet megelőzni /kezelni, hogy ne sebesedjen ki, ne fájjon? köszönöm
2012. febr. 17. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Megelőzni semmivel nem tudod, de nem is mindegyik gyerek szívja ki sebesre. Ha megtörténik, akkor vannak erre krémek, amik pikkpakk rendbe is teszik. Én Garmastan kenőcsöt használtam, rengeteget segített.
2012. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális mivel formálódik a cicid és ezért feszül ég viszket,én bimbóvédő krémmelkenem ez nekem segített.

A lányomnál bimbóvédöt használtam majd bekentem bimbóvédővel.Ez bevált mivel a kiscsajnak brutál szívókája volt. :-)

2012. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!