Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhattam bajt a 19 hetes...

Okozhattam bajt a 19 hetes pocaklakómnak? Nagyon nehezen húztam ma fel a csizmám, eléggé összegörnyedtem.

Figyelt kérdés

Azóta túlzottan nem mocorog (vagy csak beképzelem), bár eddig sem volt még gyakran érezhető, hiszen nagyon kicsi még.

De most ezen parázok...


2012. febr. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne parázz, neki semmi baja nem lett.
2012. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baja nem eshetett,hisz rengeteg helye van még bent!!! Ha ennyitől valami történne, nem lenne emberiség:)
2012. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pfff...köszi. :)
2012. febr. 16. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogyasztós Norbi neje szülés előtt pár héttel még tornát tartott.
2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

:D

A Réka szülés előtti napon is tornázott!

Nem kell ennyire parásnak lenni! ;)

2012. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos alapban eléggé izgulós fajta vagyok...

Köszönöm.

2012. febr. 16. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az a jó, hogy a vizet nem lehet összenyomni és a baba még a víz közepén van. Amikor már kidugja itt-ott a könyökét meg öklét már nem fogod tudni összenyomni, mert egyszerűen nem hagyja. ;D

Ne félj és csináld azt, ami kényelmes, akkor nincs mitől megijedni (a babák NAGYON átveszik az érzéseket). Derű, boldogság, mosoly - és semmi baj nem lesz. :)

2012. febr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
mindenesetre ne gyakorold sürün ezt a "mozgásformát" inkább ne csizmát huzz:)
2012. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!