Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat dohányoztam, de mióta...

Sokat dohányoztam, de mióta megtudtam, hogy babám lesz azóta letettem... majdnem ( 2-3 slukkot csalok a párom cigijéből) Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz letenni, és 3 slukk/ nap és elég...
2008. ápr. 7. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat mikor meg nem voltam babas akkor En is cigiztem,es meg talan utana mikor kiderult elszivhattam par szalat,de megmondom oszinten nekem nem esett jol.En annyira megundorottam a szagatol,es az izetol is,h rosszul voltam utana,es par nap elteltevel le is tettem.Lehet,h ez mar pszihesen is psziheses is a baba miatt volr nem tudom,de nem birtam utana ragyujtani.

Lehet,h Te nem vagy ennyire szerencses,h rosszul esik,de probald meg a babad erdekeben letenni teljesen,mert tenyleg nagyon nem jo neki,de ezt Te is tudod.

En ravettema paromat is,h tegye le O is,igaz neki nehezebben megy,mert meg van,h hetente elsziv 1-2 szal cigit,de mar ez is nagy haladas nala.

En nagyon drukkolok,h mielobb letedd,h egeszseges babad legyen!!!

18 hetes kismama

2008. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia..probald meg megis letenni totalisan.....most en lennek szemet alak ha azt irnam, hogy 3 slukk nem gaz..de ha megse birod akkor inkabb 3 slukk mint hogy magad gyujts ra egy ket szalra.

Le lehet tenni...hidd el...en is cigiztem..nem keveset..napi 1 doboz.....terhes maradtam es amikor meglattam a ketcsikos tesztet eldontottem, hogy kesz..ennyi..nem kell tobb.Ennek par honapja....27 hetes terhes vagyok es azota sem szivtam semmit.

Probald meg..megeri...egy baba van benned...egy uj elet....aki meg azt sem tudja mi az a cigi...es jo volna ha nem is tudna meg..:-(..olyan pici....

2008. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,elég gáz,ha az őszintét akarod hallani....Ugysem fogja senki azt írni,hogy gyújts rá nyugodtan,semmi baj nem lehet...mert ez nem igaz...De ez igazából ugyis rád van bízva....
2008. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azelőtt én is sokat cigiztem,mondhatni cigivel keltem,cigivel feküdtem..De amint megtudtam,hogy babát várok,akkor még hirtelen megdöbbenésemre elszívtam 1 szállal,de azóta szinte megundorodtam a cigitől,és még azért is mérges vagyok,ha a páromnak cigi szaga van..Ennek már 30hete.Nekem a baba az első....
2008. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt hittem hogy majd megundorodom és akkor könnyű lesz leszokni, de sajna nem igy történt:(

Nem mindig de ha megkívánom igen elszívok 1-2 szálat de annál nem többet, inkább mint hogy idegbeteg és feszült legyek..

amyugy ennyitől nem lesz semmi baja!

van aki egész terhesség alatt dohányzik (és nem kis mennyiségben) és semmi baja nem lesz a babájának, de te döntöd el..

2008. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mennyire jó ötlet, hogy a párod a terhes felesége jelenlétében dohányzik. a passzív doh. állítólag károsabb, mint az aktív.

a gyerek jelenlétében, ugye nem fogjátok szívni?!!

2008. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZIA! JAVASLOM HOGY TEDD LE. LEGÚJABB KUTATÁSOK SZRINT AZOKNAK AZ ANYÁKNAK A GYERMEKÜK AKIK CIGERETTÁZNAK SOKKAL ROSSZABB KEDVŰEK, MINT AKIKNEK AZ ANYJUKÁJUÉK NEM SZÍVJA! HA MINNÉL BOLDOGABB, MOSOLYGÓSABB BABÁT AKARSZ, AKKOR MINNÉL HAMARABB LETESZED TELJES MÉRTÉKBEN!

dE HA TÉGED AZ EGÉSZSÉGE NEM ÉRDEKEL, HOL ÉRDEKELNE A BOLDOGSÁGA!

2008. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem végy magadon erőt, és tedd le. Inkább legyél idegbeteg, mint egy beteg gyerek anyukája adott esetben. Az idegbetegség majd elmúlik. Ha pl. úgy születne meg a gyerekem hogy vmilyen betegsége van (még akkor is ha nem feltétlenül a cigitől, de manapság ki tudja?! Az biztos hogy nem egészséges!), és tudom hogy én szívtam napi 2-3 slukkot akár, akkor biztos hogy megölne a lelkifurdalás, mert tudom hogy nem tettem meg mindent ami rajtam múlik azért, hogy egészséges lehessen. Ja, és a páromra is baromira haragudnék, ha velem egy légtérben bagózna. Sok sikert!
2008. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne csináld szerintem, most muszály keménynek lenned a baba érdekében, majd elmúlik a rossz érzés meglátod!!!
2008. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

valaki irta, hogy azoknak a babaknak sincs baja, akiknek az anyja vegig cvigizte a terhesseget,

Szerintem ezt nem lehet tudni, mivel nem tudhatod, hogy milyen keszsegeit veszed el. Vagy ha pl kesobb rakos, szivbeteg, vagy akarmilyen beteg lesz, lehet, hogy a magzatkori "dohanyzasa" miatt lesz beteg, illetve lesz az immunrendszere gyengebb, kevesbe ellenallo.


Szerintem probald meg kibirni. Gondolj mindig azza a pici babara, aki benned van es csak rad szamithat most. Bird ki ezt a nehany honapot es adj meg mindent a gyerekednek, amit tudsz. Ez meg csak penzbe se kerul. Sot...

A parod pedig igazan kimehetne ha ra akar gyujtani. Ez a minimum amivel tamogathatja a leszokasodat.

Mi meg csak tervezzuk a babat, de mar 6 honapja mind a ketten leszoktunk. Eleve egyutt konnyebb volt, illetve a ferfinek is van koze a gyerekhez, tehat nem art, ha az o szervezete is elotte tisztul kicsit.


Sok sikert, hogy kibird! Menni fog, ha nem sajnalod magad, hanem a babara gondolsz.


Aztan jo babazast!!!! :-)

2008. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!