Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Ez is kideríthe...

Fiú vagy lány? Ez is kideríthető pisi tesztből?

Figyelt kérdés
Szóval ma elmentem vásárolni az egyik helyi drogériába (new york mellet egy kisvárosban) és megdöbbenve találtam egy ilyen tesztet, amiből kideríthető a baba neme már a 10. héttől. Teljesen elképedtem, hogy ilyen létezik. Mennyire hisztek ebben a tesztben? Ti kipróbálnátok? Vagy esetleg valaki próbálta már? Lehet otthon ilyet kapni?
2012. febr. 16. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itthon kb 10ezer az ára és tényleg 80%ban mutat helyes színt. Az egyik barátnőm árulta, és ki is próbálta mikor babát várt.
2012. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 10-es válaszoló!


Azt hiszem egy hónap múlva megveszem én is és kipróbálom.

Előző válaszoló: A barátnődnek bejött? Nem tévedett a teszt?

2012. febr. 16. 23:08
 13/16 anonim ***** válasza:

barátnőm vett ill. rendelt kb 30 dollár volt az is

kék vagy rózsasízn a fiú/lány, a baj az volt, hogy annyira sötétes lilát mutatott, hogy nem tudtuk eldönteni...

2012. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam egy tesztet,de nem a pink or blue-t,hanem a Gender Marker-t.Szép halovány rózsaszín lett...kissé mintha koszos lenne a rózsaszín.

DE!Akitől kérdezem ,nagyon soknak pink 1-2 esetben kék...és a végeredmény, 10 emberkéből 3-4 mondta,neki jó lett,a 9 és 10 hetes tesztelésnél.A többi fals!

Valahol olvastam,a magzatnak nincsenek hormonjai,mert endokrin szervek hiányában nem tud termelni,neuroendokrin szabályozása is születés után gyengécske.Ezek a tesztek akkor nem tudom ,milyen szisztémával készülnek???Mit mutat ki?A vérből ott egyértelműen más a helyzet, de már én is kételkedek .Kíváncsiságból csináltam,mindegy mi lesz végül.

Kisfiút sejtek a pociban, a teszt pink.hm..hm..?

Nekem kb. ha mutatja magát 4-5 hét és kiderül.. :-)

2012. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

No, mi lett a teszt eredménye?

UH igazolt valamit?

2012. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, lányt mutatott, és FIÚ lesz! :-)

Már most imádom/juk !!!!!

2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!