Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen uh-n fejvégű a...

22 hetesen uh-n fejvégű a babám. Már 18. hetin is az volt. Vajon így marad a végéig vagy fog forogni? Tudom még van helye, de nektek hogy alakult hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez már a 3. uh volt (ebből volt 4D is) hogy azt mondták kislány, és egyértelmű mert mindíg a popóját mutatja :) Akkor ez már bizti?
2009. jún. 4. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bizti lány akkor :)!Elég sok esély van rá hogy megfordul a babád! Nekem 25 hétig fejvégűben volt aztán megfordult rá két hétre megint fejvégűre fordult! MA megyek Uh.ra van egy olyan érzésem a kicsi megint átfordult! De majd meglátjuk:)!

30. hetes

2009. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a 18.héig fejvégű volt a babóm és most voltam tegnap uh-on és már medence végű...bár azt mondja a szülésznőm hogy a 32.hétig még ráér visszafordulni......


üdv....23+2.km

2009. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:) Hát kíváncsi leszek forogni fog-e. 18. héten egyszer voltunk 4D-n ott medencevégű volt, rá 4 napra már fejvégű és most is... De a lényeg hogy a végéig addig forogjon míg fejvégű nem lesz. :)

Nagyon szép napot Nektek!

2009. jún. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!