Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet duphastont recept...

Lehet duphastont recept nélkül is venni? Ugy tudom h a méhlepény a 12. héttöl veszi át a szerepét nem lesz baj h én csak a 10. hétig szedem?

Figyelt kérdés
Tavaly dec.-ben volt vetélésem most ismét terhes vagyok 9 hetes.4 hete szedem ezt a gyszert 3x1 naponta.Azt mondta a doki h 1 levéllel még szedjek és elég.
2008. ápr. 7. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a dokid azt mondta,hogy addig szed,akkor biztos úgy van.

Bízz benne!

Szerintem vényköteles a gyógyszer és tényleg a 12. héttől táplálja a babót a méhlepény.

Boldog babavárást!

28 hetes kismami

2008. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan így van, ahogy mondta, de kérdezz rá, akkor te is megnyugszol majd. Következő babánál ajánlom, hogy nézesd meg a progeszteron szintedet és ha nem jó, akkor stimulál egy kis Clostilbegyttel, addig is sok sikert a babádhoz és boldog babavárást kívánok!!!!!!
2008. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!