Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok elevitet...

7 hetes terhes vagyok elevitet szedek már a terhesség elejétől és sokszor alig birok enni mindentől rosszul vagyok melyik okozza az elevit vagy a terhesség?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Is-is! Saok embernél hallottam, hogy a terhességi vitamin okozhatja ezt. Viszont pont abban a terhességi korban vagy amikor VUK folyamatosan jelen van :). Ez a megnövekedett progeszteronszint miatt van. Ajánlom a gyömbért bármilyen formában (te, keksz, üdítő), az használ hányinger ellen. Egyébként a szervezet ilyenkor "direkt" viselkedik így, hogy az anya ne tudjon összevissza minden hülységet enni ami esetleg árthat a babának! Egyél kekszet, igyál hideg üdítőket, fagyit! Próbáld ki mi nyugtatja meg a gyomrodat! Egyébkét meg kitartás!!! :) Boldog babavárást!
2008. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A te az a teát akarja jelenteni :)
2008. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokaktól hollom én is,hogy rosszl vannak a terhes vitaminoktól.Én egyszer sem szedtem,és nagyon jól megvagyok nélküle.A babám pedig szépen fejlődik.Teljeskörű táplálkozás mellett nem kell vitaminhiánytól tartanod,esetleg a vaskészletek merülhetnek ki,ha hajlamos vagy rá.

De a terhesség is okozhatja a rosszulléteidet...nehéz lenne így megmondani.

2008. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat nagyon kedves vagy!
2008. ápr. 7. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam az Elevittől, de most a Gravidát szedem, az jó! Igaz, rosszul vagyok, de nem attól, hanem az édeske a pocakomban, ő kínoz.... Én csak minden másnap szedem, próbáld ki, nekem bevált!!
2008. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első héten szedtem az Elevitet, de annyira pocsékul voltam, hogy fel sem bírtam kelni, durva hányingerem volt, a székletem pedig borzalmas, aztán abbahagytam. Most a hipp natal-t iszom, eddig jó, bár ez sem olcsó sajnos, folsavat szedj mindenképp és esetleg a hányingerre B6 vitamint, de lehet, hogy ha abbahagyod az Elevitet, javul a dolog magától is!!! Kitartást - 11 heteske
2008. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!