Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az alábbiak alapján...

Lehet az alábbiak alapján méhen kívüli? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A véleményetekre vagyok kíváncsi. Múlt héten hétfőn kellett volna megjönnie, de semmi. Csináltam tesztet. 5 tesztből 5 pozitív. Tegnap voltam dokinál, alig vártam a jó híreket, erre ellenkezője: iszonyat bunkó volt a doki, és rendesen meg is ijesztett. Csinált hüvelyi Uh-ot, azt mondta terhességet nem lát, szóval lehet hogy méhen kívüli. Ha rosszul érzem magam menjek be a kórházba, ha nem akkor jövő héten menjek vissza tesztre. most pénteken töltöm be az 5. hetet. Ha igaza lenne véletlenül a dokinak (remélem nincs)akkor szerintetek éreznék már valamit? Most az enyhe émelygésen és mell feszülésen kívül nincs semmi. (jah és utólag tudtam meg hogy ez a doki akinél voltam nem szokott uh-ot csinálni, nem ő a uh-os a kórházba. ) Remélem nincs igaza. Nagyon félek. :-(
2009. jún. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza, menj máshoz. 5 hetesen még nemigazán megállapítható a terhesség, csak a méh nagyobbodik meg, de mindenképp máshoz menjél.
2009. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Állítólag erős mensis görcs és akár(nem minden estben) vérzés is kíséri a méhen kívüli terhességet. Szerintem menj egy másik dokihoz.

Sok Szerencsét! :)

2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek a kommentelőkkel.

Keress fel egy másik orvost, ha teheted magánrendelésre menj!

Tényleg nagyon fiatal még a terhességed, és ha esetleg hátrahajló a méhed, lehet hogy nem is látszik még a petezsák.

Méhen kívüli terhességnél általában erős görcsök, vérzés, ájulás, stb.

[link]


A méhszurkálás normális jó helyre beágyazódott terhesség alatt is, ne ijedj meg ha ezt érzed!


Minden jót!!

Üdv.

21 hetes km

2009. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Holnap el is megyek magándokihoz. Remélem ő már jobb híreket fog mondani. Bnőm is nála volt, ő is 5 hetes volt,és nagyon szépen látszódott az uh, igaz, jó sokszoros nagyítás után.

Remélem tényleg minden rendben van.

2009. jún. 3. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az orvos még állatorvosnak sem való. Az ilyen menjen smasszernak. A sógornőmnek sem látta az orvos elég sokáig. Én is pont 5 hetes vagyok. Sztem ahogy a tüneteket elmondtad biztos terhes vagy. Azt szokták mondani, h a negatív teszt hazudhat, de a pozitív SOHA!!!

Keress vmi normális dokit, mert ez nem az. Remélem minden rendben lesz.

2009. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Nekem volt méhen kívüli terhességem, és már a kimaradt vérzés után pár nappal barnásan pecsételgettem, hol pedig erősen vérezetem. Most 30 hetes kismama vagyok, és ezt a terhességemet 5 és fél hetesen látták először 3 mm volt.
2009. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia, velem is ezt csinálta egy orvos az első babámnál, én is rendesen megijedtem, de beszéltem más orvossal és ő azt mondta ne foglalkozzak ezzel a dokival, azt mondta hogy vszínűbb hogy túl fiatal a terhességem és mennyek vissza 1 hét múlva UH-ra, és igaza lett addigra kimutatható volt a 6 hetes terhességem. Azóta már 4 éves a kislányom, de annak idelyén én kibőgtem a szemem a bunkó doki miatt.
2009. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat. Ma du. megyek magándokihoz. Remélem minden rendben lesz.
2009. jún. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!