Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aki elvetélt (nem missed...

Az aki elvetélt (nem missed ab, hanem rendes véres vetélés), annak hogy kezdődött?

Figyelt kérdés
Röviden: hatodik hétben vagyok, ma szorongva mentem be a munkahelyemre (mint aki fél a munkahelyétől), egész nap szorongtam, délben pedig valami híg barnás dolog jött belőlem. Már be vagyok jelentkezve nőgyógyászhoz, ne ítéljetek el, de most, ebben a pillanatban nem tudok elszaladni, ezért ne is írjátok, kérlek, hogy szaladjak orvoshoz. Megyek, amint tudok, de nem akarom, hogy a munkahelyemen megtudják. Nem görcsölök, nem fáj semmim. Aki elvetélt, annál hogy kezdődött?
2009. jún. 3. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először is : nyugodj meg, ez a pár óra valóban nem változtatna semmin! Nekem is volt barna folyásom, hematóma okozta, gyógyszer+pihi, felszívódott. Okozhatja még a barnázást hormonhiány, arra még ma fogsz gyógyszert kapni. Szóval nem kell a legrosszabbra gondolni azonnal, a pozitív gondolkodás is sokat segít, mást úgy sem tehetsz! Nyugi, rendben lesz minden! A spontán vetélésnek egyénenként más-más tünetei vannak, van akinél görcsök-vérzés kíséri, másnál pedig semmi előjele sincsen.

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Neked is híg volt, vagy csak a papíron láttad, hogy barnás?
2009. jún. 3. 14:43
 3/10 anonim válasza:

Én két hónapja vetéltem el. Úgy jelentkezett, mint egy enyhe lefolyású menstruáció. Előző nap én már görcsöltem, és "rendesen" véreztem. Sok ismerősöm van, aki még menstruált az első 1-2 hónapban, és mégis azóta már anyukák.

Ne izgulj.

2009. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért kicsit tartok, már volt egy missed ab-om, de azzal semmi ilyen jelem nem volt, azért nem tudom, hova tenni. Elég sok jött, mint mikor vérezni szoktam, csak ez olyan volt kinézetre, mintha nagyon menne a hasam. Még - szerencsére - nem volt piros.
2009. jún. 3. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem spontán vetélésem volt, de semmi előjele, vagy tünete. Elmentem dokihoz, uh-n már nem látott semmit, felszívódott a baba. Még aznap elkezdtem rendesen vérezni, bár első fél órában nekem is csak barnázásom volt, de aztán jött már minden.... :( És persze akkor már megvoltak a mensis görcsök is, bár elég enyhén, de éreztem.

Azért feleslegesen ne stresszelj, nem biztos, hogy olyan nagy a baj nálad is, majd a doki megmondja. De majd írd meg légyszi, hogy mi lett veletek! Szorítok nagyon, ne legyen semmi baj!

2009. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sima barnázással indult, a dokim azonnal adott gyógyszert, ennek ellenére 3 nappal később erős görcsök és vérzés közepette elvetéltem. :(
2009. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad ez mi, de amikor én elvetéltem hirtelen egy jó adag élénkpiros vér zúdult ki belőlem, ami szédüléssel, rosszulléttel járt. Én másnap jutottam el a dokihoz, akkor már semmit nem látott ultrahanggal. :((

Amint lehet irány a doki, szerintem nem lesz semmi baj!

2009. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok, jólesik a bíztatás. Megírom, hacsak nem utalnak be a korházba...


nem várok sok jót, de azért a remény hal meg utoljára...

2009. jún. 3. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanúgy kezdődött,mint neked.Voltam dokinál,aki közölte,hogy felszívódott a baba.Én 2 napig barnáztam előtte,de nem volt semmi görcs vagy fájdalom.
2009. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na, csak én vagyok megint. Jelentem: élünk és virulunk mindketten, ver a szívünk is. A doki nem találta semmi nyomát a barnázásnak, a petezsák szabályos, az embrió él. Azért mindketten (a doki meg én is) megijedtünk. Írt fel Utrogestant 3 hónapra, és kiadta az utasítást: nincs szex, nincs emelgetés, nincs cipelés, nincs idegesség.
2009. jún. 5. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!