Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzámenjek? 30. hétben járok

Hozzámenjek? 30. hétben járok

Figyelt kérdés
a babát akartuk, szeretem, de vhogy mindig félreértjük egymást...ráadásul fiatalabb pár évvel...nem akarom, h csak a baba miatt...szerintetek?
2009. jún. 3. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát a baba miatt szerintem ne.

Ha meg amúgy is hozzámennék, akkor én már megvárnám a babát...

2009. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem értek egyet, ha szeretik egymást, nem kell feltétlenül megvárni amíg meg nem születik a kisgyerek.
2009. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos voltam amikor hozzámentem a férjemhez.egyébként is el akart venni csak a baba miatt hamarabb megtette. a babát nem igazán terveztük,de mikor kiderült hogy terhes vagyok akkor mind a ketten nagyon-nagyon örültünk.de csak a baba miatt ne tedd meg.nincs értelme hogy utána meg fél év múlva elváljatok.az hogy fiatalabb nem számít!!ha meg szereted és ha a babát is akartátok akkor szerintem tedd meg.két ember akkor akar babát ha biztosak egymásban!!!!
2009. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát??? Ha már a kismamás fórumon kérdezed akkor nem biztos, hogy Ő a nagy Ő... Csak a gyerek miatt nem érdemes összeházasodni, a gyerek akkor lesz boldog ha a mamáját annak látja:-)

Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. A másodiknak üzenem, hogy örülök, hogy ő nem ért egyet velem, de ezért nem kell engem lepontozni, mert a kérdező a véleményünkre volt kíváncsi. Nem kell egyetérteni velem, neki írtam meg egy véleményt. Te is bátran megírhatod a tiédet.
2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a baba miatt tennéd, akkor ne menj hozzá.

Ha tényleg szereted és úgy érzed, hogy képes vagy vele leélni az életedet (tényleg jóban-rosszban), akkor házasodjatok össze.

2009. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a terhesség miatt vannak félreértések.Ő apa lesz,Te anya leszel,tudat alatt is ingerültek lehettek.Engem is előbb vett el a férjem a baba miatt.De várhattok is.Ha tényleg szeret,akkor még évek múlva is el akar venni.De ezt Neked kell tudnod.
2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!