Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes km vagyok, nem...

26 hetes km vagyok, nem árthat a babának, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Par napja fáj a torkom meg a fejem és olyan gyengének érzem magam,lázam szerencsére nincsen,vettem ki szabadságot, hogy otthon nyugodtan kipihenjem a betegséget,de valahogy nem javul az állapotom. Gyógyszertárba vettem homeopatikumot köhögés ellen azt szedem, meg sós vízzel öblögetem a torkomat, tudtok még valami trükköt ajánlani amitol hamarabb kigyógyulok?
2009. jún. 3. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű szirup, infralámpa.
2009. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fokhagyma
2009. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nődokidat hívd föl, mondd el neki , és ő majd megnyugtat, és ajánl valami kúrát. De míg nincs lázad ne szedj semmi gyógyszert. Igyál sok folyadékot, és egyél gyümölcsöt!

Jobbulást!

26+5heteske

2009. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, legalább 3 liter teát megiszok naponta, reménylem, hogy hamar meggyógyulok, boldog babavárás kívánok mindekinek
2009. jún. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!