Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja attól a...

Ugye nem lesz baja attól a babának, hogy én beteg vagyok? Más is volt beteg terhesen?

Figyelt kérdés

Elkaptam a férjemtől a náthát.Folyik az orrom,könnyezik a szemem,fáj a torkom és a fejem.Elég levertnek érzem magam.A hőmérsékletem jelenleg 37 fok.Lázam eddig nem volt.Mit csináljak?

20 hetes kismama


2009. okt. 15. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nem vagyok voltam beteg! De nekem csak a lázat mondták hogy azt kell mindenféleképp csillapítani mert az károsítja a Babát. 37 felett kell bevenni egy algopyrint vagy rubophent amit felírtak. Jobbulást Nektek. Pihenj sokat. Dokihoz menj mindenféleképp, de nátha szerintem nem akkora gáz. Jahh sok c-vitamin! Én is citromot rágcsálok mert abban van az igazi vitamin. Sajnos. C-vitamin a legjobb influenzára és náthára is

2009. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
terheségem alatt én is elkaptam (hála anyósnak)a doki calcium pezsgőtablettát javasolt,ha enyhébbek a tüneteid.
2009. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 29 hetesen voltam beteg,kb az mint neked!Nekem is a lázat mondták h veszélyes és h algopyrint szedjek!Nem is ment föl tőle!A torkomra meg strepsilst, de eszembe jutott h anya mindig vöröshagymát etetett velem ha fájt a torkom,kipróbáltam és most is bevált!Csak természetesebb!

Jobbulást!

2009. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is beteg voltam.

Sok C-vitamin, hagymatea, méz, inhalálás kamillával, köhögés erősödésekor inhalálás kakukkfűvel.

Max. homeopátiás golyók.

Lázcsillapítás: hűtőfürdő, gyógyszer.


Az orvost inkább hívd ki, hat tudod, ne ülj oda a betegek közé.

Jobbulást! :)

2009. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha orvos nélkül veszel be gyógyszert, alaposan olvasd el, hogy szabad-e!

(Pl. Neo-Citran, Coldrex, Strepsils tilos, Algopiryn sem ajánlott.)

Jobbak a házi praktikák és a homeopátia! A baba miatt most ez fokozottan igaz :)

2009. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sem a nátha, sőt alapesetben az influenza sem jelent veszélyt a magzatra.a 37 fok semmi bajt nem jelent, egyébként is magasabb a hő a terhesség alatt picit. Ha viszont már közelít vagy eléri a 38 fokot próbálj hűtőfürdőt/zuhanyt venni, hogy visszaszorítsd. Ha nem megy le vegyél be nyugodtan egy algopyrint. sajnos én magas lázzal bekerültem a kórházba, mikor annyi idős voltam, mint te és ott is algopyrint adtak lázcsillapításra. próbálj meg inhallálni kamillateával és pihenj sokat.

Gyógyulj meg hamar! :)

40 hetes kismami

2009. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! Én is pont most kaptam el a náthát! Már másodjára a terhesség alatt. Homeopátiás bogyókat szedek de azt is csak végszükség esetén. Egyébként sok fokhagyma, hagyma, citrom és erőss paprika szerintem ezek segítenek a legtöbbet na meg jó sok meleg mézes tea. Pihenj sokat én is nyomom az ágyat!

28 hetes kismama

2009. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!
2009. okt. 15. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy valamire figyelj!! A köhögésre! nekem gyerekkoromban szamárköhögésem volt, volt hogy befulladtam, ezt hálistennek valamennyire kinőttem már, de még most is erősen köhögök. Be voltunk jelentkezve 4D uh-ra, közben beteg lettem, már mentem kifele az orrfolyásból, meg ilyenekből. Az uh alatt rámjött olyan köhögő roham, hogy a dokinő le volt hűlve. Mondta, hogy vigyázzak ezzel, mert a burok is megrepedhet ilyen erős köhögéstől, vagy beindulhat a szülés. Nem lett amúgy semmi bajunk. Csak vigyázz.
2009. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a köhögéssel engem is riogattak már, jobb vigyázni!
2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!