Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+5-hetes kismama! Miért...

37+5-hetes kismama! Miért lehetett, nem értem? Aggodom!

Figyelt kérdés
Reggel arra ébrettem,hogy nagyon erős folyásom van,bocsi,még a combom is olyan volt!Mitöl lehetett?ugye nincs baj???Nem a viz lehetett!
2009. jún. 3. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha magzatvíz volt, akkor az nem áll el, szóval ha azóta semmi, akkor csak folyás volt.

Nekem amikor elkezdett folyni a magzatvíz, akkor olyan volt mintha pisilnék csak ezt nem lehet visszatartani. Volt, hogy kicsit csökkent a mennyiség, szinte elállt, aztán pár perc múlva megint folyt tovább.

2009. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha nagyon aggódsz, akkor inkább beszélj a dokiddal is!
2009. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy repesztettek burkot, úgyhogy nem tapasztalat, de úgy tudom lehet a víz is. Szivároghat is, de ha a baba feje már beékelődött elzárhatja a víz útját. Ha nyálkás volt, akkor fojás, de ha vízszserű, szerintem nézesd meg a dokival. A barátnőm is szivárgás miatt volt korházban a végén megfigyelésen. Nem lett gond, már hét hós a pici, de jobb az óvatosság.

Sok boldogságot!

2009. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vízszerű volt, akkor én a magzatvízre tippelek! Nem folyik "folyamatosan"...

Ne aggódj, ha az is volt, akkor se lesz baj, már nagy terhes vagy, kész a baba a dologra!

Dokit hívd fel, inkább nézzék meg, ha tényleg az volt, akkor a fertőzésveszély miatt 24 órán belül ki kell jönnie a babának.

2009. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az elso hozzaszoloval ertek egyet nekem is kis szunetekkel de egyfolytaban folyt,szivargott 14 oran keresztul de amikor agyrol felalltam vagy a wc-re leultem akkor jobban jott de az ha m.viz eszre veszed mert a szivargas is vegig a huvelyeden erzed,hogy olyan egeszen meleg mint a pisi(bocs hogy igy fejeztem ki magam)nem olyan mint a folyas.
2009. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megint éreztem de ilyen átlátszó nyúlos valami folyásszerü jött ki.szerintem nem víz.
2009. jún. 3. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvost legalább, ha már nem akarsz elmenni hozzá? Te úgysem tudod magad diagnosztizálni! Most egy telefonhívás nem kerül semmibe. Jobb az, ha valami van, te meg a fejed a homokba dugod? Mi itt írhatunk bármit, nem vagyunk orvosok, sőt látatlanban még egy orvos sem írna semmit neked az interneten. Legalább hívd fel az orvost! Lehet azért nyálkás, mert a nyákdugó egy része távozik, vagy a maradék.
2009. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!