Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Tegnap este-éjszaka elkezdtem görcsölgetni, menzesz szerű érzésem volt. Ez mi lehetett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Először fel sem figyeltem rá annyira, mert arra gondoltam, talán húzódik a méhem, tágúl. Aztán elmúlt és 10 percenkénk kezdett el féjni úgy egy órán át. Mi és mitől lehetett?Reggelre pedig tiszta csíkos lett a hasam alja.
2010. márc. 31. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
jósló fájásaid voltak,menj el a dokidhoz,vizsgáljon meg,mert ezek túl gyakoriak voltak,és gondolom nem szeretnél koraszülést?
2010. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam ki egy ilyen kérdést én is.Ugyanezt éreztem,sőt ma is így vagyok de már nem olyan erősek és sűrűek a görcsök.Nekem a zuhany magne b6 segített.Szerintem már végéig így leszünk.Hát eléggé ijesztő és kellemetlen.De ha nem érzel javulást inkább menj dokihoz nehogy valami baj legyen.34h km
2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál 33 hetesen volt menszesz szerű görcsöm, bár nekem eltartott úgy fél óráig, napi 2-3 db, dokit felhívtam, közölte, hogy irány a kórház.

1 hétig bent tartottak, kaptam rá valami bogyót, és már másnaptól nem is fájt, nem nyíltam ki, szerintem csak óvatosságból tartottak bent.

Szerintem én kifáradhattam, és így reagált a szervezetem, akkoriban elég sokat voltam talpon.

Most a másodikkal a 32. hétben járok, és nagyon remélem, hogy nem kell idő előtt befeküdnöm, mondjuk megpróbálom nem hajszolni magam, ami mondjuk egy örökmozgó 2,5 éves mellett nem egyszerű, bár így a tavaszi nagytakarítás látja kárát...:)

32 hetes kismama

2010. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!