Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izzad valaki éjszaka?

Izzad valaki éjszaka?

Figyelt kérdés
3-4 napja éjszaka leizzadok de úgy, ha kitakarózok akkor majd megfagyok, azt hiszem ennek köszönhetően meg is fáztam egy kicsit.Van még valaki aki ezzel szenved, nagyon roszz.30 hetes km
2009. jún. 3. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én is izzadtam, csurom víz voltam annyira.

10hós baba anyukája

2009. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok, de még a klimatizált helységben is néha rám tör a hőhullám. Éjszaka, nyitott ablaknál is izzadok. Szerintem a hormonok miatt van.

Amúgy egyébként kimondottan fázós típus vagyok, amikor nem vagyok terhes. :-)

2009. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom ezzel a problémával nem vagy egyedül, de én sem. Most, hogy kicsit megint hűvösebb van éjszaka valamivel jobb, és nem izzadok annyira, de a multkor a nagy melegben, szabályosan ki lehetett volna csavarni a paplan és a párnahuzatot.
2009. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is nagyon izzadok,még ma hajnalba is amikor felébredtem éreztem,hogy tiszta víz vagyok,pedig most nincs kánikula,mint két hete.Gondolom a terhesség ezzel jár,remélem utánna elmúlik!Boldog babavárást mindenkinek!

33 hetes kismama

2009. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én januárban szültem, de egész télen csak fűtetlen szobában tudtam aludni 17-18 fokban és még így is izzadtam. Nagyon sajnálom azokat, akiknek nyáron a legnagyobb melegben van nagy pocijuk.
2009. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!