Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok, szúrdogál a...

24hetes vagyok, szúrdogál a hasam, ez normális ilyenkor? és a köldököm magasságában puposodik a hasam, ami nem fáj, csak úgy nyom. ez a baba? nagyon aggaszt.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ez teljesen normális. Nekem is folyton ezt csinálta, sokszor úgy éreztem kinyomja a hasfalamat, annyira előre fúrta magát. Hol a köldökömnél, hol annak magasságában jobb vagy bal oldalt. Sokszor már szinte fájt, és ilyenkor úgy kellett "könyörögnöm", hogy abbahagyja. Szeretik ezt csinálni, ki tudja miért?!

Mindenesetre biztosan nincs baj, majd megszokod...

Minden jót!

2008. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ott a babád!!És ne aggódj a szúrkálás normális,nekem a petefészkemnél is szokott.

24 hetes kismama

2008. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!