Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik az Áron név?

Tetszik az Áron név?

Figyelt kérdés
A kisfiunkat Áronnak szeretnénk nevezni. Amikor az ismerősök megkérdezik, hogy mi lesz a neve, általában csak udvariasságból mondják,hogy szép név. Nem látom rajtuk, hogy tényleg, húúú de tetszene:(.
2012. febr. 8. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is szóbakerült fiúnévnek az Áron (és az Árpád), igaz még sajnos nincs kinek adni...:(
2012. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó név, és ha esetleg külföldre kerül nagykorában, ami a mai világban előfordulhat, így fontos szempont, az angolosított Aron is nagyon jó név.
2012. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Áron? Imádom ezt a nevet!!! Örök kedvencem. :$
2012. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Áron vagyok :)) büszke vagyok a nevemre!!nem annyira gyakori név,de lehet elfogult vagyok de szeintem az egyik legszebb név :) a sajátossága meg az hogy nem lehet becézni,azaz nincs specifikus becézése,mint pl.Róbert-Robi!!
2013. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Áron, mindenáron?
2013. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!