Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eldobható bugyit és melltartób...

Eldobható bugyit és melltartóbetétet hol lehetne venni jó áron?

Figyelt kérdés
Eldobható bugyit keresek jó áron és minőségben. Tudnátok segíteni, hogy hol lehet kapni és mennyiért. Eldobható melltartóbetét szintén jó áron és minőségben (ha esetleg moshatót tud valaki az is jó lenne).
2011. nov. 1. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt a DM-be vettem.Bugyival teljesen meg voltam elégedve és olcsó is 5db 700Ft volt a nyáron,bár láttam olcsóbban is utána.
2011. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gondolom a melltartóbetétből a Baby Love-sat vetted.
2011. nov. 1. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nem erre vonatkozik a kérdés, de én itt rakosgatok melltartóbetét, egyszer használatosat. Nem kell senkinek, nekem sem csöpögött a tejem. Szívesen odaadnám.
2011. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszönöm! Írtam privátot!
2011. nov. 1. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Eldobható bugyit bababoltban vettem 590.-Ft volt 5db. Melltartó betétet is ott láttam legolcsóbban 600.-Ft körül volt, de azt nem néztem meg, hogy eldobható e és hány db van benne. Lassan pedig meg kellene vennem azt is :)

35hkm

2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!