Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. mikortól várható, hogy...

Kb. mikortól várható, hogy elkezd nőni a pocim?

Figyelt kérdés
Most 11 hetes vagyok és olyan büszkén mutogatnám már a nagyvilágnak!!!
2008. ápr. 6. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak félidősen kezdett látszódni valami... de ha keskenyebb a csípőd, akkor hamarabb is kidudorodik majd :)
2008. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem,én 12. héttől láttam magamon, de más leginkább(idegenek) a 16. héttől, de ez valóban testalkattól is függ.Boldog babavárást!
2008. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkattól függ a legjobban. Nekem egyébként is volt egy kis felesleg a pocimon (1-2cm). 16.héttől már látszódott, hogy nem újabb kiló, hanem a bébi van odabent. Most a 24.hétben vagyok és már nagyon kerek. :-) Vigyázz magadra, hamar elmegy az a pár hét neked is.
2008. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem mar az elejetol latszodott,de bevallom,ugy a 10-12 hetig meg csak a puffadas miatt.

Mostmar le sem tudnam tagadni a pocakot,es tenyleg ugy repul az ido,h rovod idon belul mar buszken mutogathatod a pocidat.

Nagyon boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!