Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hét körüli kismamák, ti...

33 hét körüli kismamák, ti hogy érzitek most magatokat?

Figyelt kérdés
Ti már mindent megvettetek a babótoknak?Mi még nem.Kezdtek félni a szüléstől?Én még nem,de nagyon várom!Van panaszotok?Nekem csak annyi,hogy iszonyat kényelmetlen ha fekszek,fáj minden porcikám.Kellemes babavárást mindenkinek!!!!!
2009. jún. 2. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, nekem is fáj mindenem ha fekszek, leginkább reggel érzem. Néha légszomjam is van, de "túlélhető" :) A pici néha belassul, néha meg aktívabb, ez szinte naponta változik. A szüléstől még nem félek, én is várom már :)
2009. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 33+5 hetes vagyok. A Babám sokat mocorog, amit imádok. Nincs időhöz kötve, nappal, éjjel, hajnalban... nagyon jó kislány, csak nyújtózkodna... már nagyon pici a helye, gondolom.

Én majd a héten szándékozom beszerezni a szükséges dolgokat (ruhácskák, kiságy, babakocsi stb...) Szét fogok nézni egy-két helyen, találtam egy pár jónak tünő üzletet. Ma délután megyek szülőszoba látogatásra. A szüléstől én sem félek, az elsőnél sem féltem. Az utóbbi napokban én is fáradtabb vagyok már, sokszor fájdogál a hátam. Kellene tornázni, de mindig "holnap" akarok nekiállni. Pedig vettem direkt egy terhestorna dvd-t is már jó ideje, neki is kezdtem, csak időközben valahogy elmaradt... Szintén az utóbbi napokban sokat keményedik a hasam, már az egyszerű sétánál is, tehát eléggé limitálva vagyok. Mindegy, csak a Baba fejlődjön szépen, már csak 4-6 hét van a szülésig, majd csak eltelik valahogy.

Boldog Babavárást és könnyű szülést kívánok Mindannyiótoknak!

2009. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én pénteken töltöm a 33.hetet.a szüléstől sokáig féltem,mostmár várom és inkább tullennék már rajta.Ha sokat fekszek akkor nagyon megfájdul a hátam.Sokszor van hányingerem.A babának mindene megvan már,a kiságyat hétvégén össze is rakjuk,biztos ami biztos.A ruhácskái is kivannak mosva és vasalva,ugyhogy már nagyon várjuk a kisfiunkat.
2009. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Még nem kezdtem el a ruhákat kimosogatni,pedig lehet hogy már tényleg itt van az ideje.Ti hol fogtok szülni?Én szolnokon.Van fogadott orvosotok?Nekem van,de néha olyan ellentétes véleményeket hallok a fogadott orvosokról.Nem értem miért jó,ha bekavarják a kismamák érzéseit.Ti mennyit híztatok idáig?Én 12 kg-nál járok,de vannak akik megszólnak,hogy milyen nagy a hasam,biztos nagy gyerek lesz,ez engem nagyon zavar.Nem vagyunk a párommal vmi cérna alkatok,de gorillák se.Már azt is kérdezték,hogy ikreket várok-e?Szerintem átlagos pocim van,mint egy terhes nőnek.A kisfiunk meg tuti nem lesz egy kis "gorilla",olyan undok némely ember.Ti ezt hogyan véditek ki?Kellemes és boldog babavárást kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!
2009. jún. 2. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az 1. válaszoló vagyok, 34 +3 hetes. Nekem elég nagy a pocakom, mindenki meglepődik, hogy júliusban szülök. (120 cm). Én nem bánom, ha meglepődnek, és azt mondják, hogy jó nagy baba lesz, mert 20 hetesen még alig látszott a pocakom, és minden vágyam volt, hogy jó nagy hasam legyen :) Hát sikerült :) Mellékesen durván be is csíkozódott...

Egyébként néha nekem is van hányingerem, pedig korai időszakban sem hánytam egyszer sem. Elvileg ugye amiatt, hogy a pici nyomja felfele a gyomrot. Fogadott orvosom nincs, végülis úgy döntöttünk, hogy ügyeletesnél fogok szülni a DEbreceni Klinikán. Remélem 1-2 héttel korábban jön a kisfiunk, már nagyon várjuk ! :)

2009. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!