Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sreintetek, ha a baba sokat...

Sreintetek, ha a baba sokat mozog éjjel, ha megszuletik, akkor is fent lesz éjjelen át?

Figyelt kérdés
Ezzel ijesztgetnek,ha mondom hogy sokat szokott éjjel rugdalni.26 hetes km
2009. jún. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat mozgolódott a hasamban de születése után csendes nyugodt baba lett.
2009. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtato.
2009. jún. 1. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
enyém is sokat mozgolódott a hasamban éjjelente, ehhez képest nyugodt volt újszülöttnek, és még most is az. ennek az lehet a kézenfekvő magyarázata, hogy nappal te vagy aktiv, mozogsz, jössz-mész, ülsz, görnyedsz, így neki kevesebb hely jut a mozgolódásra, - két dudás nem fér meg egy csárdában elven - akkor használja ki az alkamat a nagyobb mozgásokra, amikor te fekve nyugalomban vagy.
2009. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig azt mondogatják a nagyon "okos" kollégáim, hogy majd egész éjjel fent lesz a baba, mivel éjszaka eléggé aktív a pocimban. Hát, én nem hinném, hogy van összefüggés a két állapot között. Attól, hogy a pociban éjjelente izeg-mozog, nem hiszem, hogy ki lehetne állítani azt, hogy a kinti világban is fent lesz éjjelente...

üdv: 31 hetes km

2009. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen éjszaka parádézott a babám a hasamban. Most két és fél hónapos, éjjel-nappal alszik:))
2009. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!