Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elestem, hanyatt. A...

Tegnap elestem, hanyatt. A pocakomat nem ütöttem meg egy picit sem! Lehet baja a babának? 15 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jézus Máriám, szegény, a csúszós uton elcsúsztál ? :O Jesszusom.


Hát reméljük, hogy nem lesz baj.

Nem ütötted meg nagyon magad? Hogy vagy?

2012. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem meg nagyon magam!Nem fáj semmim sem!De azért aggódom!
2012. febr. 6. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, nincs semmi baj, főleg, hogy ahogy írod nem fáj semmid. Mikor mész legközelebb orvoshoz?
2012. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Március 12.én kell mennem ultrahangra!Olyan soká van!
2012. febr. 6. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:

hát remélhetőleg nem lesz semmi baj!


nálunk 20 hetes kortól a védőnő is hallgatja a szívhangját a babának.próbáld meg esetleg hátha kivételt tesz és meghallgatja neked.


csak a megnyugtatásod miatt leírom hogy én 6 hónaposan estem el .rendesen seggre estem.és nem lett semmi baja a lányomnak (már 3 éves).csupán annyi hogy a fenekén születése óta ott van egy kis kék foltocska.gondolom akkor nekem bekékülhetett és ez látszik rajta.

2012. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne,szerdán megyek a védőnőhöz majd érdeklődöm nála!Mindig alig várom az ultrahangokat:)Neked meg szerencséd volt tényleg:)
2012. febr. 6. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha érzed mozogni ,akkor semmi,de ha nem vagy biztos magadba menj el és nézettesd meg,elmondod mi történt.


Csúnyán megjártam én is,de hála a Jóistennek semmi baja nem lett.Kb 15 hetes lehettem én is és már éreztem a picit mozogni,amikor éjjel apa fordult egyet és lendületből a lábát át akarta rakni rajtam,telibe elkepta a picit,megütötte a hasamat :( aztán már 34-36 hetes lehettem mikor megcsúsztam és térdre estem,csúnya foltos lett a térdem,neki ugyanott a térdénél halvány folt van.

2012. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem még nem mozog!Már nagyon várom hogy érezzem!:)

Remélem hamarosan megmozdul és tudni fogom nincs semmi baj!

2012. febr. 6. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:

A párom anyukája mindenórás volt, mikor hasra esett. Semmi baja nem lett (bár az alsó állkapcsa előrébb áltt, mint a felső, ezt már gyerekként korrigálták neki, és senki nem tudja, hogy az eséstől lett-e vagy sima fejlődési rendellenesség). A babádat védi a magzatvíz, sőt még a te pocakod is. Ha nem is a hasad ütötted meg, szerintem semmi gond nem lesz. Ha nagyon bizonytalan vagy, és az megnyugtatna, menj el a dokidhoz/védőnőhöz. De biztos nem lesz semmi baj :)

Boldog babavárást, és vigyázz magatokra:)

2012. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én az elsővel leestem a lépcsőn. Megcsúszott a lábam és fenékkel lecsúsztam.

Nem lett baja szerencsére, de nagyon megijedtem.

2012. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!