Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+2 hetes vagyok. Allandoan...

37+2 hetes vagyok. Allandoan feljon a gyomorsavam es vegig egeti a torkomat. Nagyon kellemetlen. Van vmi otletetek h mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Gondolom h a baba mar nagyon nyomja a gyomromat azert is lehet vagy a gyomorszajam kitagult.

Akkor is feljon amikor ulok vagy allok nem csak akkor mikor fekszek.

A piritos a kekszek nem segitenek.Ajanlottak a diot es a mandulat de azok sem.

Valami egyeb tipp?Elore is koszi.


2009. jún. 1. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Rennie tablettát szedtem. Nagyon hatásos volt!
2009. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy pohár hideg tej segített, jó lehet még, ha megiszod egy fél citrom levét egy pohár vízzel (ez másfajta sav, mint a gyomorsav, így semlegesíti azt). Általában a natúr joghurt vagy a kefír is jó lehet.
2009. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Nekem egyedül, 1 kávéskanál kristálycukor volt jó a savra.Probáld ki,ha gondolod.
2009. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a 34hétben járok,és a quamatelt szedem...már annyira rossza helyzet hogy reggel,délbe,este is szedem...anélkül még aludni se birnék:(
2009. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat es a tippeket:)
2009. jún. 1. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok,mint te én párnán alszom és lefekvés előtt egy pohár hideg tej ami segít.
2009. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!En is tobb parnan alszok de mondom meg allva vagy ulve is feljon ugy h nem igazan segit.

De a tejet kiprobalom mert azt amugy is szeretem:)

Koszi a valaszt neked is:)

2009. jún. 1. 18:29
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem 32 hetesen kezdődött a savasodás. Először segített a sajt, a tej, keksz stb., de most már csak a hideg colából pár korty - tudom, hogy egészségtelen. A védőnőnek is elmondtam, Ő is azt mondta, hogy ennyivel nem ártok a babának.

40+1 km.

2009. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia. próbáld ki a salvus vizet - gyógyszertárban és gyógynövény boltban kapható, természetes gyógyvíz, sós íze van, nem túl kellemes, de néhány korty, és elmúlik. sav problémára nálunk az egész család ezt használja, és a mi jó, hogy teljesen természetes, nem gyógyszer...
2009. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!