Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetne valami baja a babának?

Lehetne valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Múlt héten a nődoki felírt tablettát és kúpot gombás fertőzésre, de gondoltam várok vele mensi végéig, aztán kezdem el kezelni. Most egy napja késik és nem sok tünetem van, némi hányingert leszámítva, de ha terhes vagyok, lehet valami baja a babának ettől a gombától? Ráadásul még sikerült összeszedni valami felsőlégúti bacit, amire szintén gyógyszer kéne mert elég rosszul vagyok, de nem merek beszedni semmit, nehogy baj legyen.. Aggódok nagyon, hogy ennyi bacitól nem lesz-e beteg így kezdésnek..
2009. jún. 1. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj tesztet néhány nap mulva vagy menj orvoshoz amint tudsz (nögyogyász...aztám háziorvos)és majd kiderül :)
2009. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés terhesség alatt is gyakori, így akkor is fel szokták írni a kúpot, ezért szerintem az nem baj. Amúgy állítólag 6 hetes koráig a mindent vagy semmit törvény van életben, ha nagyon beteg elmegy magától... :(

Ha kismami lettél, gratulálok!

2009. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok egy tesztet, de mindenképp megírom, ha lett kétcsíkom:) csak most ilyen bacisan nagyon macerás ez a dolog, nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejön (?) a pici..
2009. jún. 1. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lett a teszted, de azért leírom, hogy kezdődött a terhességem, hátha megnyugtat. Január elejétől nem védekeztünk, mert már szerettünk volna gyereket. Rá 2 hétre a doki gombás fertőzésre adott 2 féle hüvelykúpot, amit egy hétig használtam, mellé pedig azt javasolta, hogy márciusig ne próbálkozzunk a babával, hogy ne fertőzhessük vissza egymást. Használtam a kúpokat, újra védekeztünk, aztán egyszer csak kiderült, hogy életünk 2 heti próbálkozásából baba lett. Eleinte nagyon féltünk, hogy baja lett a kezeléstől, de a doki megnyugtatott, és a vizsgálatok is igazolták, hogy semmi ba nincs. Mi meg nagyon boldogok voltunk, hogy a pici nem akart várni márciusig.

Hát, ez a mi "sikertörténetünk", kívánom, hogy a tiétek is így alakuljon! Ha meg nem jött össze ebben a hónapban, legalább megszabadultok teljesen a fertőzéstől a jövő hónapig.

Sok sikert!

21 hetes kismami

2009. jún. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív a tesztem, de még mindig semmi, csak pocsékul vagyok:( Pár nap múlva megpróbálom megint, de addigis megnyugodtam picit, hogy nem lesz baj a gomba miatt, ha esetleg...
2009. jún. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!