Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

Kas Gabriella kérdése:

34 hetes kismama vagyok. Torokfájással küszködök és kezdek lázas lenni. Panadolt vagy Aspirint vegyek be láz ellen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Panadolt. Jobbulj! :)
2012. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aspirint szigorúan tilos, hat év alatti gyerek sem kaphatja, nemhogy pocaklakó, vérhígító hatása van.

A Panadolról semmit nem tudok, nekem Algopyrint mondott a doki, hogy azt szabad, ha muszáj.

2012. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Öblögess teafaolajos vízzel, nekem csodát tett.

1 dl langyos víz, 3-4 csepp teafaolaj, fél óráig ne egyél ne igyál. Persze ne nyeld le, és bocsi hogy így írom, de köpködj addig is. Érezni fogod a nyáltermelést.

Vírus és baktériumölő, lehet, hogy lázcsillapító sem kell majd.

Nem tudom, hol laksz, de Auchan-ban szokott lenni, meg DM-ben. Küldj el gyorsan valakit, megéri!

2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy akartam írni ,gargarizálj, és már ma eredmény lesz, plusz vegyél majd be sok c-vitamint.
2012. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Panadolt és Algopirynt be lehet venni. Aspirint nem.
2012. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Algopyrin és Tantum Verde cukorka vagy öblögető! Jobbulást!
2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Homeopatia!!

a Homeogene 9 nekem egy nap alatt elmulasztott minent. Én napi 500mgr c vitamint szedek már jó ideje, meg multivitaminos pezsgőtabikat, és így nem is nagyon lettem beteg, csak egyetlen egyszer egy napra!!

Tantum verde még jó, és szedhető is.

Vagy aloe vera first pray-t a torokba az is nagyon hatásos gyulladáscsökkentő és a teafaolajos öblögetés.


Én nem vagyok gyógyszerpárti - de döntsd el te, melyik a hatásos nálad!

:)

Jobbulást!

2012. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban Panadol.Algopyrin is mehet, ha Panadol nincs otthon.Nekem a múltkor az Oscilloccocinum segített, torokra pedig a Homeogene 9.

Jobbulást!

2012. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B.Gabó válasza:
Sziasztok! Van egy módszer, amit Én találtam ki, 100%-ban működik, nem kell hűtőfürdőben dideregni, és gyógyszerrel sem kell mérgezni magatokat! Vegyetek egy edényt (például lavórt, vagy felmosó vödröt), töltsétek teli hideg vízzel, és tegyétek bele a karotokat úgy, hogy csak a csuklótok, és az alkarotok legyen benne (a csuklód tenyered felőli része), de csak a csuklód is elegendő. Magas láz esetén a kézfejetek és az egész alkarotok is benne lehet a hideg vízben, de alacsony láz, vagy hőemelkedés esetén ezt nem nagyon javaslom (ezt csak Én mondom). Ennek a módszernek a lábon, lábfejen való alkalmazását viszont senkinek nem javaslom a felfázás elkerülése miatt! A gyorsabb hatás elérése érdekében mindkét csuklótokat egyszerre is hűthetitek, így megfeleződik az alkalmazási idő. A test hőtöket folyamatosan mérhetitek, de tíz perc, negyed óra múlva érezhetően jobban lesz az ember, mert csökken a láz! Arra kérlek Titeket, hogy amennyiben Nálatok is bevált a módszer, úgy osszátok meg a lehető legtöbb fórumon, hogy minél több emberhez eljusson ez az információ, és ne mérgezzék magukat az emberek a gyógyszerekkel! Köszönöm!
2017. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!