Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért este van inkább hányinge...

Miért este van inkább hányingerem?

Figyelt kérdés
Ugy nem utal semmi bajra, mert már volt egy vetélésem februárban és most végre megint sikerült. Dokinál még nem voltam mert ma lenne neki magánrendelése dehát ma ünnep van. Kb 6 hetes lehetek, egész nap furcsa a gyomrom de leginkább este érzem annak. A hasam fájdogál meg a derekam , ami néha amikor mozdulok nagyokat roppan, de gondolom ez természetes velejárója.
2009. jún. 1. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sokszor keveset enni, estefelé pedig ropogtass el pár kekszet. Pl. Korpovit-ot, az még egészséges is és megköti a savat, amitől lehet a hányingered!
2009. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az mindegy mikor van hányingered, az a lényeg hogy legyen.. azt mondják ha hányinger van, egészséges a baba.. annál szokott vetélés lenni akinek semmi ilyen baja nincs. mert a hányinger védi a babát.
2009. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szedsz véletlenül terhesvitamint/folsavat?

Csak mert én is mindig késő délutántól kezdtem rosszul lenni, s este hánytam. Napközben semmi bajom nem volt.

2009. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!