Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha kezd elmúlni a...

Normális ha kezd elmúlni a hányingerem és már nem is hányok és inkább az étvágyam kezd nőni?

Figyelt kérdés
Kb.3 hetesen már voltak tüneteim émelygés, hányás stb. most kb 2-3 napja nem hányok és délután vagy ha hirtelen kelek fel érzek csak enyhe émelygést. Az étvágyam jobb. most vagyok 8 és fél hetes.A szám íze változatlanul rossz.
2008. szept. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mind normális.Kezd fejlődni a pocakodban a baba és szüksége van minden táplálékra.Amit megkívánsz azt egyél és ha jólesik.Száj íze is hamar elmúlik biztos vasízünek érzed.De ez mind a terhesség velejárója.Nyugodt babavárást kívánok.

27hetes pocis!

2008. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tegnap fél 9-kor este már aznap másodszor kellett tejfölös tésztát ennem annyira azt óhajtottam...:-)
2008. szept. 20. 15:26
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor ugye nincs semmi baj?
2008. szept. 20. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen hamar elmúlt a hányós időszak!

Én a lányommal másfél hónapig hánytam, reggeltől estig. Nagyon rossz volt.

Jó egészséget, és boldog babavárást.

2008. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Nekem egyáltalán nem volt semmilyen terhességi tünetem, mégis már 22 hetesek vagyunk.

2008. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy végleg elmúlt a hányingered. Nekem is az első 12 hétben hol volt, hol nem, néhány naponta változott. Boldog babavárást!
2008. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!