Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már egy vetélése...

Akinek volt már egy vetélése és ujbol teherbe esett az miyen gyogyszert kapott utána?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem Duphastont kellett szednem egészen a 14. hétig. Mellé még a folsavat, plussz a vitaminok.

2009. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Duphastont szedtem a 13. hétig.Sok sikert kívánok,de ha már babás vagy akkor kellemes pocakosodást.

29 hetes

2009. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első terhességem alatt kellett Duphastont szednem, de sajnos az sem segített. Másodszorra viszont nem szedtem semmit az Eleviten kívül és eddig minden rendben van.

14 hetes kismama

2009. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3x2 Utrogestan hüvelykapszulát kellett "szednem" a 13. hétig, fokozatosan elhagyva az utolsó héten.

Plussz Elevit és folsav.

2009. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is duphastont kellett szednem 2 hétig, de csak azért mert a 12. hét körül vérezgettem. Erre még írtak fel Pipolphent (nem biztos hogy jól írom), ami nyugtató hatású álítólag. Én tiszta ideg voltam 1 hétig, amíg szedtem. + 1 hét szigorú fekvés.

Ma töltöttük be a 35. hetet :D

2009. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gratulálok a babátokhoz. én is 5 hetes kismama vagyok most nincs semmi vérzésem a dokim 3*1 utrogeston hüvelykapszulát irt csak fel szedem a folsavat meg az elevitett.másrciusban a baba felszivodott müvi beavatkozás nem kellett 7 hetesen 2 szer volt kis barnázásom akkor irt fel doki utrogestont2*1 de nem segitett.duphastont kik kapnak amugy?akik véreznek?
2009. jún. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!